Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek sem adnak már puszit a...

Nektek sem adnak már puszit a tinédzser/kamasz testvéreitek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

13 éves a húgom, én 20/n vagyok. Az haggyán hogy nem ad puszit, de ha kérdezek tőle egy kis semmiséget akkor is olyan bunkó módon válaszol hogy csak lesek. Ne sértődj meg, ilyen korban van. :)

Ölelni is csak akkor öleltem meg amikor hazajött táborból.

2012. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én húgom 15, de ugyanúgy jön oda pusziszkodni meg ölelkezni ha mondjuk pár napja nem láttuk egymást mint évekkel ezelött is. Ebben nem változott, talán még jobban is ragaszkodik hozzám

22L

2012. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Mi ikrek vagyunk a testvéremmel (három perc különbség van az ő javára), 24 évesek leszünk nemsokára (fiú és lány), de amikor együtt vagyunk (sajnos nem egy városban élünk), ugyanúgy ölelgetjük egymást, mint régen, sőt, még talán többet is.

Mostanra lett igazán jó a kapcsolatunk, és amúgy is mindketten puszilgatósak vagyunk, azt is gyakran mondjuk egymásnak, hogy szeretlek.

Ja, leesett, hogy tinédzsereket kérdeztél, de azért ha már ezt leírtam, elküldöm :D

Egyébként gimis korunkban is gyakran megölelgettük egymást, mivel a szüleinkkel rossz volt a kapcsolatunk, csak egymásra számíthattunk.

2012. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Együtt laktok?

Lehet hogy "rossz" társaságba keveredett és ilyen hatás érte=ciki a rokonokkal puszilkodni, olyan gyerekes....

Vagy barátja van és hirtelen felnőttnek érzi magát. Sokat változtat az ilyen korúakon ha "kapcsolatot" létesítenek.

Úgy érzik már nem kell az otthoni mert máshoz tartozom....

Aztán ha csalódik akkor maga alatt van.

Kérdezzél rá, miért változott meg a családhoz való viszonya?

2012. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én Öcsém 17, én 24 vagyok, már nem lakunk együtt, és mindig a nyakába ugrok, ha találkozunk :) Nem veszi rossz néven, ad puszit, megölel.

24N

2012. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a tesóm nem szereti.Én adnék,de ő nem igényli,és adni sem szokott.

Ő 25,én 20.

2012. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tojni rá!! Ne puszild, ne öleld, majd ő fog…
2012. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!