Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Környezettanulmány előtt...

Környezettanulmány előtt küldenek postán értesítést, hogy mikor jönnek?

Figyelt kérdés
És hogyan zajlik ez egyáltalán, mit tehetnek meg és mit nem?

2012. aug. 10. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Tudtommal nem.. Vagyis családsegítősök nem nagyon szoktak.. mert ha szólnának hogy ekkor meg ekkor megyünk, akkor nem vennének el ennyi gyereket a családjuktól.. ki lenne takarítva, minden meg lenne adva a gyereknek..
2012. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Mi értelme lenne, ha szólnának.
2012. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ráadásul múltkor a cipőjüket sem vették le, végigtrappoltak a tesóm hálószobájának hófehér szőnyegén is :S
2012. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 intrepid ***** válasza:
89%
Nem küldenek, mert akkor mindenki kifényezné a lakását, felvenné az ünneplő arcát, és egész más képet mutatna, mint a valóság.
2012. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Márpedig én be nem engedek senkit, ha nem nem szól előre. És mért ne takaríthatnák ki. Az is az én környezetem, ami tiszta, nem?

Mért vagyok köteles kinyitni valakinek, akiről nem tudhatom, pontosan, kicsoda. Küldjenek levelet, máskor is olyan szorgalmasan irogatnak, nem is értem.

2012. aug. 10. 17:19
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

"akiről nem tudhatom, pontosan, kicsoda."

Igazolni fogja magát.

Készülj úgy, hogy minden nap jöhet.

2012. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Majd készítek én is vmit neki Photoshoppal, kb ennyire megbízhatóak manapság az 'igazolások'. Én most nagyon azt érzem, hogy allergiás vagyok az ilyen intim szférába való beavatkozásra.
2012. aug. 10. 17:31
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Hát nézd, ilyen alapon a rendőrnek se lennél köteles megállni az úton, mert bárki varrhat magának ruhát és csinálhat igazolványt...
2012. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz. :-(

Akkor is idegesít, hogy mért nem lehet előre szólni.

2012. aug. 10. 18:06
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az is a te környezeted, ami tiszta, akkor nem értem, mi a bajod, hiszen mindig tisztaság van, nem? Vagy csak akkor, ha jön valaki? Amúgy nem hiszem, hogy a reggeli után előhagyott pohár, a pár szétpakolt újság és a nem katonás rendben falhoz tett cipők érdekelnék őket.
2012. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!