Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kiüldözni őket a...

Hogy lehetne kiüldözni őket a nagyi házából?

Figyelt kérdés

Egy fiatal pár 1 éves kisgyerekkel. Beköltöztek, nem fizetnek semmit, állandóan kikészítik a nagyit mert veszekednek vele mindenért. Én nem lakok ott de segíteni szeretnék a nagyinak, mert így tiszta idegroncs és mindig sír miattuk. Nagyon rossz hogy úgy bánnak vele mint egy darab sz*rral, holott ő mindig segített nekik.

Valaki mondja meg mit tehetek én, hogy eltűnjenek onnan végre?


2012. aug. 10. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kevés info.

Hogyan tudtak beköltözni? Milyen jogcímen laknak ott?Állandóra oda vannak bejelentve? Ki a ház tulajdonosa,haszonélvezője?

2012. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kik ők a nagyinak?


Hívjátok ki a rendőröket.

2012. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Rétinégerek?
2012. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rokonai a nagyinak, ő fogadta be őket, de mivel gyerek született nem teszi őket ki, mert akkor utcára kerülnének. De engem nem érdekel, felőlem fel is fordulhatnak. A nagyi nem fog tenni semmit, ezért akarok én lépni. De hogy?? Csúnya módszer is érdekel... vagy bármi.
2012. aug. 10. 17:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A csúnya módszer előtt előszőr beszélj velük, tedd helyre őket.
2012. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, TE sehogy sem intézkedhetsz, a nagymamád dolga, hogy a saját házába kit fogad be, akár rokont, akár idegent, és miért.

Ő, ha akarna tudna intézkedni...

2012. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jogilag nincs közöd az ingatlanhoz, akkor nem tehetsz semmit. A nagyi befogadta őket, csak ő rakhatja ki. Próbáld meggyőzni arról, hogy rakja ki őket, mert neki nem tesz jót ez az életmód és vállald, hogy mindenben a segítségére leszel. Ha a nagyi ezt elutasítja, te nem rakhatod ki őket, mert ha ők rendőrt hívnak, téged marasztalnak el, mert a jog szerint kívülálló vagy.
2012. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagyinak rokonai, akkor neked is!
2012. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De nem hiszem el hogy semmit nem lehet tenni. A nagyi lehet hogy nem meri kirakni őket, nem tudom, nekem fura, hiszen egy percig nem bántak vele jól soha.

Beszéltünk már velük sokszor erről, nem érdekli őket ki mit mondd, mindig csak a saját érdeküket nézik.

2012. aug. 10. 17:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Édesapád vagy édesanyád, aki a fia vagy lánya a nagyinak, ő sokat tehet. Jobb lenne, ha ő intézkedne. ha nincsenek bejelentve, egyszerűen felszólítják, hogy x napon belül távozzanak. Ha ideiglenesre be vannak jelentve, azt a tulaj simán felmondhatja. Ha állandóra, akkor kicsit nehezebb lesz, de azt is meg lehet oldani. Az ilyen parazitákat nem szabad eltartani, mert egyre szemtelenebbek lesznek. Menjenek albérletbe.
2012. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!