Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kértetek/nétek, kaptatok...

Mit kértetek/nétek, kaptatok 20 ( +/-,1-3) évesen szülinapotokra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát vagy valami ékszert, vagy egy szép könyvet, laptopot, új mobilt, ilyeneket kérnék én
2009. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen már voltam annyira felnőtt, hogy tudtam a szüleimnek nincs olyan nagy fizetése, hogy drága ajándékot kérjek. Nekem épp elég volt, hogy a tandijamat fizették. Igy soha nem kértem és azóta sem kérek semmit. Egy csokor virág, egy kedves sms vagy képeslap és a tudat, hogy eszükbe jutottam és gondoltak rám, az teljesen elég.
2009. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Én sosem kértem semmit a szülinapomra, a páromnak is megmondtam, hogy ne költse a pénzét. Kb. 15-16 éves koromban kaptam ajándékot szülinapomra utoljára. Nem lett ettől kevesebb az életem. Szerencsére mindenem meg van és ha kell valami, akkor azt nem szülinapra kaphatom csak meg, hanem akkor megveszem, amikor kell. Nem kell porfogó.
2009. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ékszere elég sok van,laptopja van,mobilja kb. 1 éves de karácsonyra kap iphone-t,szal eléggé nehéz ,h. mégis mi lenne jó aminek örülne is
2009. júl. 21. 18:14
 5/15 A kérdező kommentje:
ő se kért semmit szinte 1 kis tortát,virágot,de mégis a 20. szülinapja lesz és hát vmi emlékezetes ajándékot akarok adni mivel belépett a 2. x-be, és hát 1x 20éves az ember, (lányról van szó)
2009. júl. 21. 18:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyugalmat kértem, veszekedést kaptam, nem csomagolták be, gondolták, így is jó (szüleimtől).
2009. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szüleim egy olyan zsúrt rendeztek amilyenek gyerekkoromban voltak.Gyerekkori barátaim jöttek el akiket évek óta nem láttam.Lufikat kötöztek a korlátra,szívószál volt és kakaó.........

Este 8 körül kaptam pénzt amiből elmentünk egy szórakozóhelyre,és nagyon-nagyot buliztunk!!

Már sok év eltelt,de nagyon jó emlék!!!!!!!!!!!

2009. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lepd meg valami élménnyel! Pl. nekem most a 26. szülinapom volt, és a férjemtől romantikus, szép körítés közepette 2 db színházjegyet kaptam az Operettszínházba a Rómeó és Júliára, szuper helyre. Természetesen együtt utaztunk, és szép délutánunk, esténk volt.

Azt már te tudod, hogy minek örülne, illetve mennyit szánsz rá.

2009. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én most leszek 20, és a családon belül ruhákat, cipőket kaptam. Tudom, hogy nem vagyunk olyan helyzetben, hogy kérjek nagyobb dolgokat, úgyhogy csak egy tortát kértem. A barátnőimnek könyvet, illatszert, utalványokat szoktam venni. Ja, meg mobildíszt kaptam anyukámtól.
2009. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vidd el nyaralni valahová.
2009. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!