Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25. születésnapra milyen...

25. születésnapra milyen ajándékot kértetek/kaptatok? Nagy ünneplés volt?

Figyelt kérdés
Hamarosan 25 éves leszek. Nálunk a családban nem szokás a nagy ajándékozás, névnapra és szülinapra is általában csokit, illatszert, ilyesmit szoktunk kapni. Persze gyerekként nagyobb ajándék is volt. Csak ugye már én is dolgozom, és meg tudom venni magamnak azt a ruhát, könyvet, stb, amire szükségem van. De jó lenne emlékezetessé tenni ezt a szülinapot. Tudom, h. nem ismertek, ezért nem is azt kérdezem, h. milyen ajándékot kérjek, hanem h. ti mit kértetek, kaptatok. Ez lehet tárgy, vagy bármi élmény is, pl. színházba mentél, stb. Ja, lány vagyok amúgy. :)
2011. szept. 20. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Én vasárnap leszek 29. Eddig mindig nagyobb dolgokra vágytam. (Elég nagy a család és összedobva rá a pénzt. Így se jött néhány ezer forintnál többre ki a dolog.) Most apróságokat szeretnék. Sál, sapka, ékszerek (csakis bizsu, illetve bizsu szerű), sál, öv, bögre (Na ez nehéz dolog, 3 éve keresek olyat, amiből jólesik inni. Erre hárklis vagyok). Páromtól meg egy vacsi esne a legjobban.
2011. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja, és még otthon lakom, ezt elfelejtettem. Tehát igazából a szüleim ajándékoznának meg.
2011. szept. 20. 10:01
 3/19 anonim ***** válasza:

Semmit. Ilyenkor már régen önálló keresettel rendelkeztem és ami kellett nekem, azt meg is vettem mindig. Most sincs ez másként. Oké, nem kell kacsalábon forgó ékes palotára gondolni. :D A 25. se volt különb mint az azt követők, vagy az az előttiek.

Ha mindenképpen emlékezetessé akarod tenni, kérj egy ezüst/arany láncot, vagy finoman célozgasd a barátodnak, h szívesen lennél a felesége. :)


29/F

2011. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 1. válaszoló. :)

Bárki írhat, de legfőképpen a 25. szülinapra vagyok kíváncsi, mert úgy gondolom, h. az olyan kerek. :) Tudom, vki szerint a 10,20,30,stb a kerek, de én ezt is annak tartom. :) Elvégre negyedszázados leszek.

2011. szept. 20. 10:02
 5/19 anonim ***** válasza:
Szép szám, szerintem nagy ünneplés kell :) Én magamnak szülinapi partyt rendeznék, a baráti körrel. Általában sugallom az embereknek, hogy mire vágyom, a felesleges, hasztalan ajándékokat nem szeretem, pláne akkor, ha még sokba is került. Nekem jövőre lesz a 25.. A férjemmel sztem elmegyünk majd valahova, de biztos lesz a haverokkal egy ereszd el a hajamat buli is:)
2011. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, barátom nincs, úgyh. a férjhez menés nem aktuális. :)
2011. szept. 20. 10:03
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem én is tartok majd vmi bulit, elmegyünk egy discoba, vagy ilyesmi.
2011. szept. 20. 10:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem nyáron volt, a páromtól szemüveget kaptam, de amúgy nem ajándékozunk, csak most erre volt szükségem.

A szüleimtől soha nem kérek semmit, nem is nagyon szeretem, ha miattam költségekbe verik magukat. meg igazából ez anyukámnak nagyobb ünnep azt hiszem, én nem sokat foglalkozom a szülinapommal. Ilyenkor tortázunk és beszélgetünk...nekem az a legnagyobb ajándék, hogy még együtt vagyunk, és apukámra emlékezünk, aki már sajnos nincs

2011. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én csak egy finom vacsorát kértem a szüleimtől. A végén kaptam még egy nagy tortát is, a közepében egy 25 W-os villanykörtével. 10 percig nem tudtam abbahagyni a nevetést! Életem egyik legjobb emléke. :))
2011. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Annak idején anyukám mindig mondta, hogy a 25. szülinapomra majd egy nagyon szép és különleges nyakláncot kapok, mert az különleges szülinap (negyed század).

Most leszek 25 éves, anyukám sajnos már nincs velem.

De hogy milyen ajándékot szeretnék? Passz... igazából megvan mindenem. A könyveket nagyon szeretem, de azt meg úgyis minden héten veszek magamnak. Szóval megmondom a férjemnek, hogy lepjük meg magunkat szülinapom alkalmából egy wellness-hétvégével. :) Akkor már a kislányom is 10 hónapos lesz, így simán jól fogja ott érezni magát.

2011. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!