Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti elengednétek...

Szülők! Ti elengednétek 16éves lányotokat 2napra Pestre a 21éves barátjával?

Figyelt kérdés
már fél éve együtt vannak. a lány jó tanuló és ha megkérem hogy segítsen egyből segít.
2012. aug. 12. 22:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
elengedném, de kikötném, h viszonylag sűrűn hívjuk egymást, h "lássam", épségben vannak
2012. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%

engem simán elengednének Anyuék. Szeretik, ha önálló vagyok. (Mamám is pesti,tájékozódni már tudok) :)

16L

2012. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Megbízható a srác? Mármint vigyáz rendesen a lányra? Dugás miatt nem aggódnék, mert azt bárhol bármikor megcsinálják, ha akarják.
2012. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Igen,miért ne?
2012. aug. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
2 napra belföldre? Minden további nélkül.
2012. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
26%
16 évesen én nem engedném el...meg lehet kövezni engem, de 16 évesen nem engedném el...Az, hogy jó tanuló és segít, dicséretes, de nem engedném el 16 évesen. Még túl fiatal...
2012. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
28%

Én nem engedtem el és nem bántam meg. Utólag ő is belátta, hogy igazam van. Tényleg.

Még nem volt nagykorú.

Nagykorúsága után mehetett és ment is mindenhova.


Ismernek még ma olyan fogalmat, hogy liliomtiprás?

2012. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Ismernek még ma olyan fogalmat, hogy liliomtiprás?" - hogyne, parancsolj:

201. § (1) Aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel közösül, valamint az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét meg nem haladott személlyel fajtalankodik, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Kérdező gyereke már 2 éve betöltötte a 14. (TIZENNEGYEDIK) életévét, azzal a másik 14 év felettivel létesít szexuális kapcsolatot, akivel akar.

2012. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

hoppá!- hát itt tartunk!?

szomorú :(

de azért köszi.

2012. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szivesen, de hagyjuk már az "ó idők, ó erkölcsök"-et, ez spec az első magyar büntető törvénykönyv, a Csemegi kódex (1878 évi V. törvény) óta így van, nálunk mindigis 14 év volt a beleegyezési korhatár, ahogy Ausztriában is, akikkel ugye ezidőben közös volt a történelmünk. De Csehországban 15, Spanyolországban meg 13.


Ez a 18 éves baromság szinte kizárólag az USA "biblia-övi" részén dúl... Európában a legmagasabb tudtommal az erősen vallásos Írországban, de ott is csak 17. A legalacsonyabb viszont érdekes módon a Vatikánban VOLT, ott csak 12. - de mára átvették az olasz szabályozást, ami a miénkkel egyező módon 14.

2012. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!