Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek 17 éves lányotoka...

Elengednétek 17 éves lányotokat hajnali négyig bulizni a barátaival?

Figyelt kérdés
17 és féléves
2012. júl. 11. 23:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Hajnali négyig? Nem!
2012. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
meddig engednéd el?
2012. júl. 11. 23:37
 3/25 anonim ***** válasza:
41%
Pécsen most is meggyilkoltak egy 25 éves lányt. Tuti, hogy NEM!
2012. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
el ha egy közös barátnőjüknél alszanak többen és többen és együtt maradnak végig
2012. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
hallottam sajnos, elég szomorú.:S de nem fogom a hírekben hallható dolgok miatt bezárni a házba.
2012. júl. 11. 23:38
 6/25 anonim ***** válasza:
43%
Igen, elengedném. Engem is elengedtek. Máshol lakom, mint ahova bulizni járok, mindig barátnőmnél aludtam, később, mikor összejöttem a barátommal, akkor már nála. Így nem tudtak beleszólni, hogy mikor menjek haza, de nem is akartak. Másnap mindig beszámoltam, hogy hánykor mentünk el a buliból és mikor értünk haza. Bár általában értünk jöttek autóval barátnőm szülei. Bátyámmal pedig 14 éves koromtól engedtek a Balaton Soundra is. Ez az első év, hogy nem mentem, 16-17 évesen már csak barátokkal voltam, mert bátyámnak nem volt kedve jönni. Bár a baráti körömben főleg 22-25 évesek tartoznak, velük egyáltalán nem féltettek a szüleim.
2012. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Engem 17 évesen elengedtek a párommal reggelig.
2012. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

engem is elengedtek 17 évesen. persze nem volt belőle rendszer, de azért néha ha kértem megengedték.

tényleg szomorú a pécsi lány története, de attól még nem áll meg az élet. vigyázni kell egymásra

23N

2012. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
3: Kapaszkodj meg, máskor is gyilkoltak már meg embereket, és még fognak is. Nem zárhatod be a gyereked a lakásba. Egyébként pedig sokkal kevésbé veszélyes hajnal négyig bulizni, mint pl kettőig. Négykor már világos van..
2012. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
42%

most, 25 évesen jöttem rá, hogy el kell engedni a fiúkat-lányokat bulizni. ettől lesznek vagányak, életképesebbek, tapasztaltabbak.

én sokáig nem vágytam buliba, de 16 éves koromtól azért már eljárogattam, és azt látom, hogy akik már ennél is korábban elmentek, azok érettebben gondolkodtak már akkor is, és nem lettek züllöttek.

mi több, sikeresebbek az életben mint sok kis szobaposhadvány. :)


ha nagy társasággal megy, és felelősségteljesen figyelnek egymásra, akkor mehet a buli. tudatosítani kell a gyerekben, hogy a saját érdekében ne veszítse szem elől a barátait, ne vesszenek össze baromságokon, tartsanak össze, mert egységben az erő. egy 5-6 fős bandát nem támadnak be, de ha mégis bármi történik, akkor 2 el tud menni segítséget kérni, másik 2 meg ott marad, és segít, figyel.


ennyi idősen velem előfordult, h világosban mentem haza, és egyszer sem kötöttek belém, nem volt semmi atrocitás. sőt, ez még jobb is, mint éjjel, hajnalban a kihalt utcán kódorogni. 6kor már mennek az emberek munkába, a sötét alakok nem ólálkodnak annyira.


nagyon sajnálom azt, ami a pécsi lánnyal történt, viszont nem egy "véletlen" gyilkosság áldozata lett, hanem valaki kitervelte a dolgot, hiszen a lakása környékén várt, és pont nem látta a bűntényt egyetlen kamera sem. szóval tuti volt valami indíték, és ő volt a célpont.

2012. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!