Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek így a párotoka...

Ti elengednétek így a párotokat, az exével egy társaságban?

Figyelt kérdés

(Kérem ne tegyék át másik kategóriába)

23 éves lány vagyok, 2 éve együtt vagyunk a párommal, de nem élünk együtt. A kapcsolatunk jó, jól megvagyunk, de egy valami nagyon zavar: barátok maradtak az exével, amit tűrök, de nem nézem jó szemmel, egy baráti társaságban vannak, nem mondatom neki hogy miatta hagyja ott az összes barátját... pedig voltak egész érdekes történetek: részegen kéjelgős táncolás, ölelgetések a csaj részéről, a párom pedig nem ellenkezett, "bébinek" nevezte a párom a csajt... most pedig lesz egy közös hétvége bulizás, ahova én is hivatalos vagyok, de semmi kedvem hozzájuk, úgyis az ivásról szól az egész. A párom viszont menne, azt veszem ki a szavaiból, hogy szeretné ha mennék, de ő nélkülem is elmenne. Ti mit csinálnátok?


2012. aug. 13. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Csak a kérdésedet olvastam el, de a válaszom: NEM. Hogy miért? mert szerintem elég sok veszekedés az exből "fakad"
2012. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem,én nem tudnám ezt tolerálni,és szerintem a párom se,ebböl csak ,gond,konfliktus van,főleg,ahogy a te párod exe viselkedik én már ki lennék akadva,az ex az a múlt,maradjon is a múltban,a jelenbe,főleg ha van párom,nem fér bele.
2012. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Így h részegen bájolognak egymással, biztos h vagy megmondanám h ne menjen v (még ha nincs is kedvem) én is elmennék. Bár sztem ha én ilyen dolgokat tudnék simán kiadnám az útját v megmondanám h ne találkozzon a csajjal
2012. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

ne féltékenykedj túlzottan, mert az is könnyen megölheti a kapcsolatotokat. sztem felnőtt embereknél nincs ez az elengedem-nem engedem dolog. max egy szülő mondhat ilyet a gyerekének.


inkább menj el velük, ha annyira nem bízol a párodban. engem a párom sosem az exektől féltett, hanem inkább azoktól, akik pályáztak rám, megkörnyékeztek. :)

2012. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezhetek?? A 2 év alatt adott okot a párod a bizalmatlanságra?? Adott okot hogy kételkedj abban,hogy 2 éve téged választott és szeret?? Ha nem akkor miért ne mehetnél el vele te is, vagy miért nem engedhetnéd el.

Az egy dolog ha teper az ex, ha a párod megbízható akkor ott úgysem lesz semmi.

Az én férjemnek akivel 11 éve élek boldog házasságban a 12 évvel ezelőtti exnőjével néha találkoznak (közös barátok révén) Engem nem zavar hogy néha bepróbálkozik,mert a férjem el küldi úgyis..Már régen nem foglalkozik vele,csak haver ahogy a többi is..


Kedves kérdező.. Ha nincs bizalom a részedről és a részéről akkor én elgondolkodnék,hogy van-e értelme a kapcsolatnak. Egy jó kapcsolat titka a feltétlen bizalom..

2012. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Ha tudna megfelelően viselkedni akkor igen, de mivel jól érzékelhetően nem tud igy nem.

Más oldalról nézve viszont ki a fene akar huszonévesen disztingválni?

2012. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
4. Neked mi a megkörnyékezés ha a kéjelgős táncolás nem az?? És a srácnak még tetszett is a dolog. Igaz h nem kell mindíg féltékenykedni de sztem a kérdezőnek megvan rá az oka
2012. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
el sem olvastam a kérdés leírását,már most írom,hogy nem.esélytelen,semmiképpen sem. gondolkodj egy kicsit,még megfordul a fejedben,hogy elengeded? esélytelen lenne. semmiképpen sem engedném el,pfff,kizárt.
2012. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
előző vagyok,és akkor is elmennék velük,ha nem lenne kedvem az iváshoz...a párodra jobban odafigyelnék a helyedben,a csajnak meg elmagyaráznám,hogy hol meg kinek rázza magát... GONDOLKODJ!
2012. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
a 2 év alatt is történtek olyan dolgok, amiken csak pislogtam, a csaj és a párommal kapcsolatban. Pl. volt hogy a csajtól tudtam meg, hogy véletlenül elvitte a csajt a munkahelyére, volt hogy azt mondta a párom, hogy este találkozunk, de a csajhoz ment társasozni, nekem pedig nem szólt, másnap én éreztem magam rosszul hogy számon merem kérni...
2012. aug. 13. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!