Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet a jogsiról?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik, hogy motorozzak, pedig nagyon szeretnék. Pénzem megvan már rá. Hogy győzzem meg őket? 15f
2012. aug. 13. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ők jobban ismernek, és sejtik, hogy rommá töröd magad.

Amúgy arról kell meggyőznöd őket, hogy felelősséggel(!) részt tudsz venni a közúti gépjárműforgalomban.

2012. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nekem se engedték ilyen idős koromban. A fő érv az volt hogy áthajtok egy kavicson, elesek és betörik a koponyám. Valamilyen szinten igazuk van, mégis csak a szüleid. Féltenek. Ez így normális. Különben már lehet hogy késő elkezdeni az új jogszabály miatt. Olvasd el: [link]
2012. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem 17 hanem 16 éves kortól lehet segédmotorra letenni a vizsgát.
2012. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát pedig, én már mindenhogy próbáltam őket meggyőzni, látták is már hogy megyek vele. mindig ésszel vezetem. :/
2012. aug. 14. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!