Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Rendőrök megfoghatnak a...

Vasas1 kérdése:

A Rendőrök megfoghatnak a határba ha motorozok ( babettával)? És a szüleimet megbuntethetik? Ha igen mire?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 22:39
1 2
 1/12 bp1985 ***** válasza:
Miért ne foghatnának meg? Engedély nélküli vezetésért megvágnak, ami pénzbüntetés, illetve 2 évig nem is csinálhatsz semmire jogosítványt.
2011. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi akkor inkább hanyagolom :D
2011. jún. 28. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát határba elég ritka a rendőr. De babettával pfhűű... Ha simsonod lenne azzal otthagynád őket, mert csak nem jönnek utánad spéci Ford Focus-al. De ha mégse azzal vannak annak elég elenyésző az esélye
2011. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bp1985 ***** válasza:
Persze van aki évekig vezet jogsi nélkül, és nem kapják el. Ismerek is ilyet. De tudod van a mondás, hogy jobb félni, mint megijedni. Engem spec 7 év alatt ha 2szer állítottak meg. Pedig minden nap vezetek, szinte ott éltem a kocsiba 3 évig a 7 évből, meg a kb 1 millió km-ből.
2011. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és azt nemtudjátok hogy télen csinálnak-e kressz vizsgákat kismotorra ?
2011. jún. 29. 10:36
 6/12 bp1985 ***** válasza:
Szerintem igen. Bár ezt meg kell kérdezni. Én pl a b-t, illetve a c-t is télen csináltam.
2011. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom a határban autózott, és a Nissan Navarás rendőrautó (volt határőr autó) fogta meg. Bár mi közel lakunk az országhatárhoz, lehet hogy ezért járőröznek errefelé.
2011. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. jún. 30. 10:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Határban (földúton nem fogunk szólni érte). :D

Csak itt az a baj hogy a lakásodig nincs földút hanem tudjuk hogy közúton mész haza........ :D

És nem fogod hazáig tolni......

Hagyjad már a faluban elmotorozgathatsz csak legyen rajtad bukó sikak, meg nézd át a kreszt. Faluban csak lassan!!!

2011. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tehát akkor te rendőr vagy ?? És epp egy "nagyon rendes" rendőrrel találkozom akkor mire büntethet meg vagy.mitkell mondani ilyenkor neki ? És anyumékat elővehetik ???
2011. júl. 2. 13:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!