Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Interneten összeismerkedtem...

Interneten összeismerkedtem egy sráccal. A srác 17/L én pedig 14/L. A fiú eljönne hozzám pár napra, és én is szeretném, de hogy közöljem apuval, hogy összejöttem egy sráccal és eljönne pár napra?

Figyelt kérdés
Sajnos apuval kell közöljem, mert jelenleg vele lakom, de a fiú már eljött hozzám 2-szer, és nagyon bejövünk egymásnak! De apuval még soha nem volt fiú témánk és, hogy mondjam meg neki?
2012. aug. 15. 12:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
29%
sehogy! titkold el, hazudj neki! találj ki egy mesét, hogy ő egy osztálytársad, akinek elutaztak a szülei, és nálatok maradna 1-2 napra, mert egyedül fél! aztán mehet tiszi-toszi a kisszobádban!
2012. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lool.. a Srác 17L ? Most a b*ziság a menő? o.O manapság sok(k) a ferdehajlamú.. -.-
2012. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

a srác egy 17 éves lány?? :O

óvakodj tőle!

2012. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi nem dugni akarunk!! -.-" és létszives normális válaszokat embereek!! kössz!
2012. aug. 15. 12:44
 5/15 anonim válasza:
23%

Milyen apuddal a kapcsolatod? Ha nem viharos, akkor simán megmondhatod neki.

Bár... A srác 17L mit jelent? Meg akkor most ki hány éves? Ha te vagy 14 akkor nem biztos hogy jó ötlet hazavinni, hacsak nem akarod fekete zsákba csomagolni, és elásni... És vigyázz!! Nehogy kihasználjon...!

2012. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális válaszokat vársz? De bakker 17 Éves Srác aki mellesleg Lány. Ez maga nem normális.fuhh. írhatnád egyértelműen,tőlem lehettek bu*ik,lez*ik meg akármi,de a kérdés nem normális,így választ ne várj értelmeset.
2012. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hát persze...Elég valószínű, hogy egy 17 éves srác nem dugni akar.
2012. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még ne legyen nálad a barátod pár napig. korai. Remélhetőleg Apukád is így fogja gondolni. Ja és nem akarsz vele lefeküdni, persze Te lehet nem de Ő???? 14 évesen menjetek el randizni, fagyizni, sétálni. Ez való egy 14 évesnek nem az hogy nálad legyen a srác....
2012. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
állj oda elé és mondd meg h szeretitek 1mást és kész. az együtt alvással azonban 14 évesen vigyázz, mert lehet h csak ki akar használni!
2012. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

úgy látom sokan nem értették a kérdést! én vagyok a 14 éves és a srác a 17 éves és egyikünkse meleg vagy ilyesmi! és én most nem a sex-ről kérdeztem...

hanem arról, hogy hogy mondjam meg apumnak? Mert télleg tetszünk egymásnak...és úgy érzem komoly kapcsolat lesz...

2012. aug. 15. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!