Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és nem volt még barátnőm, soha, mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Szóval ez mennyire átlagos, valami baj van velem? Bonyolult személyiség vagyok, összetett nem az a síkegyszerű átlag ami mindenhol megtalálható. Szóval ez gyakran előfordul, hogy a srácokkal egy ideig nem áll le senki, aztán hirtelen... ?


Mert ha valami számít ebben a sz.ros életben, az szerintem ez.... én meg még nem részesültem benne. Voltak élményeim, de gyakorlatilag még csók sem volt, ennyire le vagyok maradva. És ahogy haladok előre a korral a lányok egyre inkább meggondolják kivel állnak le, a csók meg kifejezetten intim dolognak számít, ahogy én észrevettem.


Nem akarok ide kisregényt írni, csak kérdezem. Mennyire gáz? Mit csinálhatok rosszul?



2012. aug. 15. 03:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent csinálhatsz rosszul, például baj, ha esetleg görcsös vagy, rögtön sokakat elriaszt. Azt javaslom, "vadászat" előtt hajts fel egy (de csak egy!) pohárkával.
2012. aug. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz,valamit biztosan elrontasz valamit,mert a mai nők elég könnyen adják magukat és ha jó a dumád simán ledumálod pár diszkós ribiről a bugyit.De,hogy jobbat is mondjak,sok lány ugyanilyen helyzetbe van mint Te és ők is ugyanilyen kétségbeesetten keresik a párjukat.Én nem ítélnélek el,1. Nem is az én dolgom 2. Nem ezek alapján ítélem meg ki milyen ember.

22/L

2012. aug. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem gáz, nekem csak 25 éves koromban indult be a verkli. :-) Nem maradtál le túl sok mindenről. A lényeg, hogy nem szabad feladni (de ugyanakkor semmi görcsösség!).
2012. aug. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Még mindig jobb, mintha 13 évesen már hemperegnél.

Próbálj változtatni a dumádon (ahogy fentebb említették), vagy esetleg öltözködés. Bármi, ami miatt hiba csúszhat a rendszerbe.


Egyébként aktívan keresed a másik nem kapcsolatát? Mert akkor valamit tényleg rosszul csinálhatsz.

2012. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, most egy olyan 3 évig elszeparáltan éltem... mióta vége volt a sulimnak. De végre sikerült a felvételi...
2012. aug. 15. 07:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Öööl-töözzz KI :D
2012. aug. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ínkább nem is próbálnék meg tanácsot adni, mert én meg 30 éves létemre tartok ugyanitt.

Csak azért írtam ezt le, hogy ettől talán egy kicsit jobban érzed magad, ha meglátod, hogy rajtad kívül sokkal bénábbak is vannak. Igazából én már feladtam, semmi esélyem, de nálad még van remény.

2012. aug. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
*Inkább (Elszaladt az Android billentyűzetem.)
2012. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Wehehehehe nem lehet hogy a kukit szereted inkább???
2012. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan már az az előbbiek említették, valószínűleg belehajszoltad magad a tanulásba, és túl sokat agyalsz bizonyos dolgokon, teljesen feleslegesen, mert sokszor, amit gondolsz, nem is úgy van, ahogy te azt elgondoltad, csak kitaláció.

A tanácsom a következő: járj el értelmesebb helyekre, ahol lehet ismerkedni (akár egyedül is).

Ha pedig összenézel egy csajjal, aki bejön neked, ugyan miért ne mehetnél oda hozzá?! Nincs veszítenivalód, hiszen, ha esetleg nem jössz be neki, mi is történt: beszéltél egy lánnyal. Sokszor már ez is nagy lépés! Magyarul meg kell tanulnod, hogy minden rosszban van valami jó! És így tök mindegy, hogy lesz-e valami a dologból az adott csajszival, vagy sem, mert nőni fog az önbizalmad!

De ehhez, tisztáznod kell magadban, hogy igenis te egy értékes ember vagy. (ez egy nagy belső küzdelem, de ha sikerül ezt elérned, egyre nagyobb lesz az önbizalmad is!)

És ennek vajon mi lesz a következménye? A jobb kisugárzásod miatt előbb-utóbb jönnek majd a sikerek!

Csak kell egy kis türelem hozzá, plusz a görcsösséget kell megszüntetned, amit csak te tudod lerendezni saját magadban! (ha odamész egy csajhoz a következőket kell mondogatnod magadban: miért ne sikerülhetne, és ha nem sikerül, legalább megismertem valakit)..... és mész tovább!

Ha megfogadod a tanácsom, nemsoká boldog ember leszel! Szurkolok neked! De ne feledd, ez egy nagyon nehéz belső munka!

Jah, és egyáltalán nem gond, h nem volt még barátnőd, mert ha találsz majd egy lányt akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz, mindez már lényegtelen lesz.

És ne feledd egy mondás:" Aki keres, az nem talál!

Magyarul, ha csak azért járaz szórakozni, h jól érezd magad, akkor egyszer lesz egy villanás közted és egy lány között valahol, és akkor ha férfi leszel, odamész hozzá, ha nem, akkor örkre elfutsz. Neked lehetőséged va arra, hogy változtass, csak akarnod kell!

Jah, és még valami, amire figyelj: ne érdekeljen, h mit mondanak, vagy gondolnak mások, mert ha rosszat mondanak rólad, valószínűleg értéktelen fogyatékosok, akiknek nincs jobb dolguk annál, mint h veled foglalkozzanak!

Ne akarj olyan lenni, mint amit pl. sok "jó pasi" esetében látsz (vadásznak), mert azt hiszik "menők", ezzel akarnak feltűnőek lenni, a gond csak az h majd egyszer 20 év múlva felébrednek egy reggel, és rádöbbennek: sz*r az életük!

Szóval te leszel a nyerő! És 2-3 hónap múlva várom a visszajelzést!

2012. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!