Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátanál a párodnak/férje...

Megbocsátanál a párodnak/férjednek egy pofont?

Figyelt kérdés

illetve szerintetek aki egyszer meg tud ütni egy nőt az többször is meg fogja tenni? azt el kell hagyni vagy van esély a békülésre, a pofon elfelejtésére és hogy soha többet nem fog megismétlődni

tudnátok tovább bízni benne, vagy mindig bennetek volna egy kis félelem?

illetve szerintetek vannak olyan női "bűnök" (pl megcsalás vagy egyebek) amiktől egy nő kiérdemel egy pofont egy férfitól?



2012. aug. 15. 23:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudnék megbocsátani.

Megcsalásra meg nem pofon a megoldás, hanem válás/beszélgetés/párterápia, stb.


Női bűnök? Akkor férfi bűnök is vannak amelyek pofont érdemelnek?

2012. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
66%
Van olyan szituáció, ahol megbocsájtanám. Néha nagyon tudom provokálni a párom, tudom, hogy szörnyű vagyok, mikor veszekszem. Szerencsére ő máshol vezeti le a feszkót, de néha visszanézve még én is csodálkozom, hogy miért nem kaptam egy isteneset.
2012. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Eszter858585 válasza:
61%
Szerintem egyetlen egyszer megbocsatanam.
2012. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
de nem is félnél tőle utána?
2012. aug. 15. 23:15
 5/41 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, miért csattant el az a pofon. Vannak nők, akik kikövetelik, bár azok nem is igazán nők.
2012. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Mátyás3 ***** válasza:
30%
Megcsalás esetén teljesen jogos
2012. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
73%

Én egyetlen egyszer sem bocsátanám meg.

Nincs az a szituáció, ami számomra elfogadhatóvá teszi.

2012. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
Mátyás3: ezt magyarázd meg a bíróságon :)
2012. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
55%

Az a férfi, aki meg üt egy nőt nem ember. Aki egyszer megteszi, nem vagyok benne biztos hogy máskor nem fogja.

De az a kérdés...miért kaptad?

Ha megcsaltad jogos. De a verés akkor sem megoldás a problémára. Ha megcsalás áll a háttérbe akkor ezt a kapcsolatot nem hiszem kéne folytatni, mert ha minden jól ment volna, mindez nem történt volna meg.

Arra a kérdésedre a válasz, hogy megtudnék-e benne bízni én nem vagyok benne biztos. Nem ismerem a férjed nem tudom iszik-e vagy egyéb, de nektek kellene megbeszélni!

2012. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
53%
#2 vagyok. Nem, nem félnék. Ismer a párom, tudja, hogy velem mindent meg lehet csinálni, de csak egyszer. Utána is kaparni kell, de megbocsájtok. Másodszor már fel is út le is út. Tudod, van az a mondás, hogy "ha egyszer becsap, az az ő szégyene, ha kétszer, az már a tiéd" - na, én mindennel így vagyok.
2012. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!