Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lehetséges lenne, hogy a...

Ha lehetséges lenne, hogy a férfiak legyenek terhesek, átadnád a lehetőséget a férjednek? Illetve aki férfi, vállalná a partnere helyett a terhességet/szülést?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem, miért?
2012. jún. 17. 20:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%
nem adnám át soha,ez olyan mintha béranyát fogadnék kb. Én akarom átélni a terhesség és a szülés minden rossz és jó szakaszát ezt senkinek nem engedném át:) Az hogy cseperedik benned egy élet mindennél fontosabb szerintem.
2012. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
úgy átadnám mint a huzat!
2012. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire jutna egy gyerek... :)
2012. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%

kettő csemeténk van a harmadikat át.

csak hogy ő is tudja hogy milyen jó,a jó része milyen sz@r a másik része.


a második babánál eléggé lazára vett mindent.

be kellett már feküdnöm sejtettem is hogy nem lesz egyszerű a szülés ő meg "na majd délután megyünk ok??"

komplikáció stb.

2012. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Én egyenlőre nem adnám át, mert még nem éltem át. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az egész terhesség, szülés, hogy fogom viselni testileg-lelkileg. Kíváncsian várom ezt az időszakot.

Aztán lehet h jól megszenvedek majd vele, uh fenntartom a jogot a véleményváltoztatásra! :)

2012. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
65%
Minden gondolkodás nélkül átadnám. Elhiszem, hogy szép a terhesség, de legalább annyi rossz/fájdalmas része is van, mint amennyi jó. Meg amúgy is hátfájós vagyok, meg striásodásra hajlamos a bőröm sajnos (pedig vékony vagyok, 167/48), így szerintem kb. a terhesség felétől tönkretenne idegileg a hátfájás, utána meg ahogy meglátnám az első csíkot a hasamon hisztériás rohamot kapnék, hogy életem végéig zebra leszek. Ezek miatt nem is biztos, hogy akarok gyereket. Meg amúgy is kicsi a fájdalomtűrő képességem, lehet, hogy a szülésbe belehalnék.
2012. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
46%
Én az első terhességet nem adnám át, a másodikat meg csak azért, hogy megtapasztalhassa ő is ezt. Aki meg azért nem akar gyereket nehogy "zebra"legyen, az jobb is ha nem szaporodik, amúgy is lehet felköti magát az első ráncnál....primitív lények, istenem de sok van.
2012. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
61%
Nem adnám át. Lehet, hogy fáj lehet, hogy rengeteg kellemetlenséggel jár, de akkor is önző vagyok. Lehet, hogy nagyon ódivatú felfogás, de akkor is egy csoda, hogy egy ember képes rá, hogy létrehozzon egy másik embert. Szeretném én átélni, hogy milyen amikor növekszik és életre kel. Azt akarom, hogy bennem nőjön.
2012. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nem bírom a fájdalmakat, párom meg egy igazi régi vágású lovag, plusz enyhén perverz is, úgyhogy szerintem simán átvenné a feladatot :D

De nem elhanyagolható szempont a mellek látványos megnagyobbodása sem, úgyhogy emiatt mégiscsak megtartanám magamnak ezt a csodás kiváltságot :)

2012. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Már van egy lányunk, a másodikat átadnám. De mivel bent volt szülésnél, nem biztos hogy vállalná :-)
2012. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!