Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül párt találno...

Miért nem sikerül párt találnom? Sokan írták, h társkeresőn ismerkedtek meg a férjükkel.

Figyelt kérdés
Én nagyon butákat fogtam ki.meglátják,h 20éves vagyok és egyből olyanokkal jönnek,h szeretek-e szpni...
2012. aug. 16. 23:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy ilyen társkeresőn ismertem meg a barátomat.

Szerintem ne add fel és ne foglalkozz a sok majommal ;)

2012. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Ezért nem megyek fel társkeresőre és nem is fogok soha,hiába mondja azt mindenki,hogy ott ismerte meg a férjét.Tele vannak az ilyen oldalak perverzekkel.
2012. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek az ilyenekben, de barátnőm is így ismerte meg a práját, három éve együtt vannak.
2012. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Van rajtam 10kg felesleg,de szép arcom van és egyszer olyat írt vki,h dagadt kva...elegem van.
2012. aug. 16. 23:14
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is társkeresőn ismertem meg a férjem, de előtte elég sok hülyébe belefutottam. A végén már töröltem a tagságomat is az oldalról emiatt. Aztán egy gyenge pillanatomban vosszaregisztráltam és akkor találtam a férjemre.

Csak annyit tudnék tanácsolni, hogy legyél az adatlapok alapján is nagyon válogatós és ha találkoztok és nem tetszik, vagy nem felel meg az elképzeléseidnek, akkor felejtsd el. Legalábbis ez nálam bevált, én sosem árultam zsákbamacskát és ezt elvártam a férfiaktól is, hogy ne a szépet tegyék, hanem legyenek olyanok, amilyenek :)

2012. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%

Csak az nem mindegy, hogy egy 150 centis nőn van 10 kg felesleg, vagy egy 195 centisen...

Egyébként a társkereső olyan, mint az aranymosás. Sokszor évekig kell szitálnod a sok sz@rt, mire fennakad egy aranyrög.

Én 7 hónap után találtam meg a férjem.

2012. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen buta emberek,de érdemes kivárni.Hiszen Te is mondtad vannak ellenpéldák is! :) Ha ez neked nem megy akkor próbálkozz mással. De nem érdemes rágörcsölni a társkeresésre. :)
2012. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Sportolj, próbáld meg leadni a felesleget. Sok konfliktustól kíméled meg magad, és még az egészségednek is jót tesz.
2012. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
170cm 75kg vagyok amúgy.
2012. aug. 16. 23:18
 10/29 A kérdező kommentje:
Már 10kgt leadtam.
2012. aug. 16. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!