Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarhatja a családot a...

Miért zavarhatja a családot a nagy körkülönbség?

Figyelt kérdés
a barátom közel 20 évvel idősebb nálam. érdekes hogy sokan mondják hogy miért vesztegetem az időm egy idős pasira, de én úgy érzem hogy 20 év nem is olyan sok és nem vészes.
2012. aug. 17. 16:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Mert mikor te 40 leszel akkor ő egy 60 éves papa lesz. Meg se éri a saját unokája születését...
2012. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de nem tervezek ennyire előre.
2012. aug. 17. 16:14
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem normális 20 év korkülönbség.
2012. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
A 20 év már sok. Az már egy generációnyi különbség. A fiatal évek elején még nem is vészes, hanem olyan 50 fölött már igen. Te még javában életed virágát éled, mikor ő már egy középkorú férfi. Szerintem 12-max 15 még elmegy, de túl sok a 20 év.
2012. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
24 vagyok már
2012. aug. 17. 16:17
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A nagy korkülönbséget általában nehezen fogadják el. Gondolj csak arra, hogy te még ragyogó kinézetű, 40-es asszony vagy, sokat megfordulnak utánad és - ha peched van - a férjed a 60-egynéhány évével "öreg papinak" néz ki melletted. Természetesen nem törvényszerű, hogy így legyen, mert sokszor 65-70 éves hapsik akár 10 évet is letagadhatnak, sőt jobban néznek ki, mint sok náluk 10-15 évvel fiatalabb. A másik szempont még, hogy a gyerekeidnek furcsa lesz - és a barátaiknak is - hogy az ő apukájuk olyan idős, mint a velük egyidősek nagypapája. Amikor a család nemtetszést nyilvánít, ez mind benne van a palikban. De dönteni neked kell. A te életed, a te jövőd.
2012. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos muszáj előre gondolkozni hogy később mi lesz stb de ha nem tervezel vele csak most jól érzed magad a társaságában akkor nincs mitől féltsenek.Most még aktív miért ne lenne az!De amikor Te fogsz abba a kórba kerülni amikor történik veled valami és jó lenne ha valaki segítene orvoshoz kísérni vagy bevásárolni akkor döbbensz rá hogy én ugyan 60
2012. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Érdekesen gondolkodsz, ha nem tervezel előre. Én úgy kezdtem el járni a párommal 21 éves fejjel, hogy tudtam, mit akarok az élettől és tőle. Ő szintúgy. 24 évesen úgy élsz, hogy nem tervezel távolra? Érdekes...
2012. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hát, van benne valami, de úgy érzem ő sem tervez velem a jövőbe
2012. aug. 17. 17:13
 10/19 omba ***** válasza:
17%

Mert nálunk a kor-beli azonosságot tartják a párkapcsolat alapjának, ami persze éppoly nagy marhaság, mint a többi csodaszempont.

De hát ne ezzel foglalkozz, a boldogságoddal foglalkozz!

2012. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!