Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarhatja az egy nőt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarhatja az egy nőt, ha a párja bevétele ugyan magas, luxus életet tud teremteni a családjának, de mindezért nem kell dolgoznia?

Figyelt kérdés

Sok vállalkozást megörököltem, azokból mindig ömlik havi 1-2 millió a bankszámlámra, de tulajdonképpen egy léhűtő vagyok. 22 éves leszek most.. ilyen korban a többiek már melóznak vagy végeznek valami egyetemet. Őszintén szólva nincs kedvem tanulni, dolgozni meg mégannyira sincs. Egyszer vettem a fáradtságot és felnéztem egy álláshirdető oldalra.. de olyan munka amit végzettség nélkül lehet csinálni, az mocskos proli meló.. 70ezer minimálbérért és még könyörögni is kell hogy megkapd az állást, milyen gáz már. Szal az ilyen sz*rér-hugyér munkák kilőve, nem is beszélve arról hogy lusta vagyok az ilyesmihez, nomeg nem proletár családba nőttem fel.

De teszem azt ha egyszer pl. gyerekeim lesznek, nem lesz negatív példa egy semmittevő apa? Az oké hogy elmegyek otthonról és a hobbimnak élek, de azért előbb utóbb kiderülnek a tények.


2012. jún. 23. 18:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
szerintem amit most keresel havi 1-2 millió forintot fektesd be valami jól kamatozó üzletbe,például szerintem a lakáspiac a legnagyobb üzlet és nyereség vagy csinálj egy céget,amivel még növelheted a kereseted,15 éves vagyok de már nekem annyi ötletem van,hogy írhatnám 3 napig minimum.
2012. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 valaszado_lany ***** válasza:
79%

Hat ez egy ido utan nekem unalmas lenne.. amugy az ilyen emberek nem tul okosak es ezert sokszor unalmasa valik veluk a beszelgetes..

Amugy nem hiszem el h a szuleid penzen akarsz elni eleted vegeig.. es mikor megkerdi toled valaki azt h mit csinaltal az eleted soran csk azt tudod mondani h "semmit".. szegyelnem magam..

22/L

2012. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
Engem qvára nem zavarna, és szerintem a legtöbb nő így van vele, csak el ne fogyjon a pénz.
2012. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

engem zavarna...

neked nincs kedved tanulni, dolgozni meg mégannyira sincs, nekem meg szenvednem kell ebben a büdös életben, hogy legyek valami.

2012. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
szerintem ha keresel elég pénzt akkor tényleg nincs értelme minimálbérért dolgoznod, de én a helyedben ettől még tanulnék nyelveket (elutaznék az adott országba) meg ezt-azt ami érdekel és mellette befektetném a pénzemet.
2012. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

annál rosszabb nincs mint az,hogy valaki nem tudja értékelni a pénzt, a munkát. Kutya kötelességed lenne végigmenni azon az úton, amiből a pénzed befolyik, tanulni, belelátni a munka hátterébe. egy ilyen semmittevő csak púp az ország hátán, te nem viszed előrébb az országot,az biztos.

Feleségül pont az üresfejű kitartott ribanc megy hozzád, ilyen életfilozófia mellet. De neked az is elég lesz, zsák a foltját megtalálja!

2012. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Számomra igenis nagy hátrány, hogy léhűtő vagy. Fogalmad sincs milyen megdolgozni a pénzért, ezért nem tudod értékelni. Magasról lehet a legnagyobbat esni. Márpedig én nem szeretnék melletted lenni, mikor hirtelen minden összeomlik, pénz a fasorba se, de éhes gyerek és luxushoz szoktatott asszonyka meg van. Viszont te, aki soha nem dolgoztál, még kőművesnek sem lennél jó, mert még ahhoz sem értenél. Szomorú, de ez az igazság.
2012. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2012. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Sok vállalkozást megörököltem"

Ezekkel semmi munka nincs?


Havi 1-2millioval nem tudom mit szoktal kezdeni, de ha eleted vegeig az a celod,hogy minden honapban elverd akkor, az erdekes:)

Termeszetesen 22 evesen ez senkit nem zavar.


Viszont ilyen millios osszegekbol gondolom van megtakaritasod. Na mar most aki picit is ert a penzugyekhez belatja,hogy nem a legjovedelmezobb bankokban tartani. (persze most itt nem 5milliora gondolok, inkabb 50+)


Kovesd szuleid peldajat, es asszem ezzel mindent el is mondtam.

2012. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki küzdött azért, amilye van, az jobban értékelhető, annál, hogy az ölébe hullott minden és semmit sem tett érte. Többre tartom azt a pasit, aki a saját önerejéből érte el azt amivel rendelkezik!

19/L

2012. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!