Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Idegesít, hogy azt akarod...

"Idegesít, hogy azt akarod szeresselek, meg figyeljek rád, ha nincs hozzá hangulatom! " Ezt mondták nekem, amikor bajban voltam, és szomorkodtam. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
"elegem van abból, hogy te amikor nincs hozzá kedvem, mégis baszgatsz "szeress-szeres-szeress-rosszkedvem van-szeress, és nem érted meg hogy most nem tudlak!"
2012. aug. 18. 14:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Csak én azt hittem a szeretet úgy működik, hogy nem hangulat függő, és bármikor számíthatunk egymásra....


Bocs ha tévedtem. :(

2012. aug. 18. 15:14
 12/28 anonim ***** válasza:
Ezt akár meg is lehetne fordítani, nem gondolod? Ha szeretsz valakit akkor hagyod néha magában és elfogadod a hangulatát. És nem csak arra használod, hogy legyen aki "szeret" mert szomorkodsz.
2012. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
bOcsánat, nem tudtam hogy hangulatfüggő a szeretet... :/
2012. aug. 18. 15:40
 14/28 A kérdező kommentje:
Viszont fájdalmaim voltak akkor, húzós éjszakám volt előtte.
2012. aug. 18. 15:41
 15/28 anonim ***** válasza:

Kiemeltél egy pici szövegrészletet amit bárhogy lehet értelmezni...


Szerinted helyes válasz: a párod egy bunkó..hagyd ott...


szerintem nézz szét magadban...

2012. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ugyan már, a válaszaid is mind ilyen tipikus érzelmi zsarolások, ráadásul mi még csak nem is a párod vagyunk. Ez mind játszma, nem normális. Nem a szeretet hangulatfüggő, hanem az, hogy hogyan mutatja ki, mikor stb. Az ember nem viselkedhet egész nap, egész életében pontosan ugyanúgy... Senki sem ilyen tökéletes, vannak dolgok amik befolyásolják.
2012. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nem bunkónak találom, csak nagyon fáj nszembesülni a ténnyel, hogy ez másképp működik, mint ahogy hittem... :(

Gondolj bele, ha anyu mondana ilyet? Mert ez legalább úgy esett nekem, és tényleg komolyan gondolta amit mondott, szóval...

2012. aug. 18. 15:48
 18/28 A kérdező kommentje:
Csak szar volt bőgve fetrengeni a földön fájdalomban, hogy tudod nem számíthatsz a legjobb barátod támogatására vagy valami. Ez fájt. Nagyon nem olyan szitu volt, ami csak sima hiszti volt.
2012. aug. 18. 15:49
 19/28 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ez a normális? Az ember valamikor szeretnek, valamikor nem? Anyum is ilyen amugy.
2012. aug. 18. 15:52
 20/28 anonim ***** válasza:

Amikor a férjemmel összejöttünk, kaptam egy vesegyulladást. Nem vagyok hisztis, k..ra fájt, 40 fokos láz, egyéb nyalánkságok. A férjem (vagyis akkor még csak barát) eltűnt néhány napra.

Baromi ideges voltam emiatt - majd kiderült, hogy az exfelesége minden náthába bele akart halni és egyszerűen arra szocializálódott, hogy osztja tízzel, amit hall. Tehát nem volt tudatában, hogy tényleg ennyire beteg voltam.



Egyébként azt írtad, hogy szomorkodtál. Ha fájdalmaid vannak, akkor sok mindent csinálhatsz, de szomorkodni nem szokott az ember.


Pontosan kid is neked ez az ember?

2012. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!