Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Idegesít, hogy azt akarod...

"Idegesít, hogy azt akarod szeresselek, meg figyeljek rád, ha nincs hozzá hangulatom! " Ezt mondták nekem, amikor bajban voltam, és szomorkodtam. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
"elegem van abból, hogy te amikor nincs hozzá kedvem, mégis baszgatsz "szeress-szeres-szeress-rosszkedvem van-szeress, és nem érted meg hogy most nem tudlak!"
2012. aug. 18. 14:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
ezt valószínű nem a szeretetre értette,hanem,hogy sajnáltatod magad és azt akarod h veled foglalkozzon. nem körülötted forog a világ!
2012. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Talán akkor ezt is mondaná.
2012. aug. 18. 14:17
 3/28 anonim ***** válasza:
nem.
2012. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

az a véleményem, h nincs véleményem, mert ennyi alapján nem is lehet. lehet, h a pasi egy érzéketlen f.sz (gondolom ezt a megerősítést várod), de az is lehet, h annyira hisztis, folyton csak a maga a bajával törődő perszóna vagy, h nem csoda, ha elgurult nála a gyógyszer. ezt max te tudhatod.


a helyzetet sem írtad le rendesen (hogy mitől volt rosszkedved), így aztán tényleg semmi de semmi lövésem nincs arról, h mi történt azon kívül, h valaki csúnyát mondott neked...

2012. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem arra utaltam ezzel, hogy vajon jogos e amit mondott, hanem elég szemetül hangzik szerintem ilyet mondani, engem ezzel eléggé megbántott és abban a helyzetben úgy tűnt komolyan gondolja (tehát nem fogalmazási hiba volt, és gondoltam, ti mit szóltok ezekhez a kijelentésekhez.
2012. aug. 18. 14:25
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Igen, csak ha valakit folyton idegesítenek, a legbéketűrőbb embert is ki lehet hozni a sodrából.

Ha már szépen mondta korábban és nem volt foganatja, akkor most erősebben mondta, hátha úgy megérted.

2012. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

értem, eddig is értettem.


nem tudom, mit szóljak, tudnom kellene az előzményeket. amit mondott nem volt szép, tipikusan olyan mondtaok, mint amikor már nem bírja valaki cérnával. de elképzelhető, h jogosan telt be nála a pohár és te is rosszul csinálsz valamit

2012. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
az amúgy egyáltalán nem izgat, h vajon jogos-e, amit mondott?
2012. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem tartom jogosnak, ha valaki akivel azt hittem normálisan szeretjük egymást, ilyeneket mond...
2012. aug. 18. 15:01
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy normális szeretjük egymást? Különben amit kiírtál egy kiragadott szöveg részlet, hogyan tudnánk erre reagálni? Mindig ezt mondja, vagy csak most egyszer fordult elő? Milyen hangon, milyen hangerővel...stb...
2012. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!