Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mi véleményetek? Nem...

Erről mi véleményetek? Nem gyanakodnátok? Hirtelen mi lehet neki ennyire sürgős?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmmel megromlott vagy fél éve a viszonyom,próbáltam vele kibékülni,nem ment bele,ő hazudott,elmondott engem mindennek,kavart a hátam mögött.Most 3 hete írtam neki,hogy mi lenne,ha tisztáznánk egy kávé mellett a dolgokat,nem írt vissza,csa egy hete,rákérdeztem,hogy miért csak most írt vissza,arra nem válaszolt,most meg sürgeti a találkát,de nekem azóta lett munkám,úgyhogy én meg nem érek rá már erre,azóta is sürgelődik,hogy jó lenne a jövő héten összefutni,nem fogja fel,hogy nincs időm.Mi lehet neki ennyire fontos hirtelen,kérdeztem tőle,de nem válaszolt.Szerintetek?
2012. aug. 19. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyiteknek sem igazán fontos a kapcsolatotok, csak akkor keresitek egymást, ha valamivel dicsekedni akartok vagy valamilyen "bánatotokat" akarjátok a másik nyakába zúdítani. Neki vagy dicsekedni valója vagy bánata lehet.
2012. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el fogják vinni az idegenek és el akar búcsúzni. Hangsúlyozom csak szerintem és ez még mindig csak az egy lehetőség a lehetséges az 5 millióból.

A biztos választ azonnal megtudod amint találkozol vele.

Kiváncsian várom jó volt e a tippem.

2012. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hirtelen beugrott egy dolog:neki szeptembertől nem lesz lakótársa,már az anyja könyörgött nekem júniusban,hogy költözzek ki a poklokba,mert a lányának nincs lakótársa,de már megromlott rég a viszonyunk,akkor miért kéne együtt laknunk,ha nincs ló,jó a szamár is,vagy mi?

lehet,hogy azért sürgeti a találkát,hogy megpuhítson,hogy legyek a lakótársa,de nekem már le van foglalva a lakásom és a kaució is ki van fizetve,és már lett más lakótársam,a volt legjobb barátnőm meg szó nélkül lelépett a lakásból

2012. aug. 19. 15:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na látod..akkor azért...

De nagyon jó vagy, hogy felteszed egy "miért "kérdést, amire max az tud válaszolni aki ismeri az életed minden mozzanatát, mint te magad, nem pedig mi akiknek leírtál 2 sort belőle...

2012. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok a p.csába ezt a kapcsolatot. Ez már innentől kezdve csak nyűglődés lesz és látszik, hogy egyikőtök sem igazán akarja ezt már. Fölösleges fenntartani ilyen "barátságokat" csak az energiát szívják.
2012. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én is meg akarom szakítani vele a kapcsolatot a találka után,csak még pár dolgot tisztáznék vele...mert muszáj
2012. aug. 19. 15:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tégy úgy! Valóban határozott csaj vagy.
2012. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem már a tököm ki van a csajtól,meg a szüleitől,kezd a dolog átmenni zaklatásba,de most lekoptatom mndenképp
2012. aug. 19. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk, hogy ezt megosztottad velünk...
2012. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jé, neked tököd van? Eddig azt hittem, lány vagy.
2012. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!