Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem a családom, nem...

Szégyellem a családom, nem akarok velük mutatkozni az utcán. Nagyon szemét vagyok, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Kedden menni fogunk egy kiállításra, tömegközlekedéssel. A gond az, hogy szégyellem őket.. Anyukám 125 kg körül van, a testvérem 110 kg körül. Egész nap zabálják a csipszet, nem mozognak semmit, nagyon lusták.

Nekem ebből elegem lett 3 éve és lefogytam 120 kilóról 67-re.

Most már szégyellem őket, amiért ilyen lusták, zabálnak egész nap, 0 akaraterejük van. Nem akarok velük utazni...


Szerintetek nagyon szemét vagyok? Lelkiismeret-furdalásom van, amiért ilyeneket gondolok...


2012. aug. 19. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem szép dolog, de a te magánügyed. Ne menj akkor el a kiállításra. Én azt szégyelleném inkább, hogy ennyire nincs akaraterejük ledobni azt a baromi spok fölösleget...
2012. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
grat az akaraterődhöz.h ha maguktól nem akarnak lefogyni,akkor segíts nekik.tapasztalatból tudom,h sokkal könnyebb ha van 1 edzőpartner,aki miatt nem olyan unalmas és fárasztó a sok mozgás.próbálj rajtuk segíteni,persze logikus h nekik is akarni kell a dolgot,különben nem megy.
2012. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem fura hogy szégyelled őket. Mégis csak a családod. Én nem szégyellek kövér emberekkel mutatkozni. Még ha koszosak és igénytelenek lennének megérteném, vagy lenne valami nagyon feltűnő és furcsa a viselkedésükben. De hogy kövérek, az nem ok szerintem. Ügyes vagy hogy te lefogytál meg minden, de amíg duci voltál neked milyen lett volna ha szégyell valaki és inkább nem egy veled sehova? Persze lefogyhatnának, de a kövérség azért nem egy olyan tulajdonság hogy Te szégyelld őket.
2012. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
amikor megláttam a kérdést, teljesen azt hittem, hogy valami bunkó cigányok vagytok, akik szétköpködik a szotyolahéjat meg a padlóra hugyoznak a villamoson. erre kiderül, hogy csak kövérek? senkinek nem fog feltűnni, nyugi, rengeteg kövér ember mászkál. emiatt tényleg nem kellene szégyellened őket, különben meg nem csak életmód függvénye.
2012. aug. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!