Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok? Kiszeret...

Nagyon szemét vagyok? Kiszerettem a barátomból, de még mindig vele akarok maradni.

Figyelt kérdés

Kiszerettem már belőle, mert nagyon sok negatív dolog történt. Olyan dolgokat csinál, amit én nem vagyok kepés elfogadni, és mivel párkapcsolatban élünk, gondolom ezert kell alkalmazkodjunk egyik a másikhoz .

Nem is kiszerettem belőle, hanem mar meguntam és megutaltam őt, azért amiért így viselkedik velem, nagyon önfejű.


Addig szeretnek vele együtt maradni, amíg nem találok másikat, tudom, hogy nagyon szerelmes belem. De nekem kell a szex miatt is, nekem Ő volt az első pasi az életemben mindenfele képen. Ne toljatok le légyszíves, mert tudom, hogy miért vagyok ilyen vele szemben.

Én 18 vagyok, Ő 21 és 1 éve vagyunk együtt


2010. aug. 27. 20:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ebben te jobban meg fogsz sérülni.A végén lehet, h ő dob majd téged, mert érzi majd, h nem szereted, és akkor az egod romokban hever majd.
2010. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Próbálok színészkedni és eddig elég jól ment, nem hiszem, hogy észrevett bármilyen változást is.
2010. aug. 27. 20:08
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

most mi is a kérdés?

ne toljunk le, de azt kérdezed, nagyon szemét vagy-e?

igen, az vagy. önző magyarul.

2010. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, hogy szemét vagy, mert ha szakítani akarnál, valószínűleg könyörögne, hogy ne tedd, és nem érdekelné, hogy már nem szereted - de lényegében nem vagy így egyenes ember. És hogy fogsz tudni másik kapcsolatot kialakítani, nem sokan fognak Veled szóbaállni így, hogy nem vagy független.

Ahhoz, hogy véleményt tudjak alkotni, kellene tudni, mik voltak azok a negatív, kiábrándító dolgok. Kicsit zavaros a leírásod, nem igazán érthető.

2010. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezed, h nagyon szemét vagy-e , de utána oda írod, h ne toljunk le??:D Ez jó:D


Mondhatnám, h szemét dolog, h szakíts vele, de ezt úgyis tudod. Új dolgot meg nem igazán tudok mondani.

2010. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
51%
Hát figyelj, te tudod, ha szerelmes leszel másba, akkor majd otthagyod, aztán kész.
2010. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Mi miatt is kell neked ez a fiú a szexen kívül?
2010. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Megcsalt, ezt azt hiszem megbocsátottam neki.

Elég messze lakunk egymástól, hogy gyalog ide jöjjön és busszal tudna jönni, de nem jön, mert nincs pénze, én nem tudok menni, mert beteg vagyok. De az exbarátnőjével kimegy sörözni, vagyis már nem is érdekel, hogy mit csinál, elegem van belőle.

2010. aug. 27. 20:15
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg dobd ki bakker
2010. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Szex és azért, hogy ne maradjak egyedül.

Úgyis kezdődik az egyetem és találok majd mást.

2010. aug. 27. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!