Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek vagy maradjak itthon?

Elmenjek vagy maradjak itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok.

Anya egyszer már nagyot csalódott bennem, mert nem voltam vele őszinte. Ez februárban volt, azóta kicsit megenyhült. Nem igazán akar elengedni a városba, de én nagyon szeretnék menni. Azt mondta, ha ráveszem Tesómat mehetek. A bátyámnak esze ágába sincs menni, pláne azért mert így én se mehetek.

Legyek határozott és mondjam azt, hogy de én akkor is elmegyek, vagy maradjak inkább itthon?


Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2012. aug. 20. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg miért nem akar elengedni! De valahogy győzd meg hogy mehess. Hívd el magaddal őt is.
2012. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Maradj otthon inkább, így csak ráteszel egy lapáttal.
2012. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább most ne légy határozott mert csak magad alatt vágod a fát...

A bátyád nagy genyó!Csak azért sem megy,hogy Te se mehess...,testvéri szeretet:D

2012. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

17 éves vagy és nem enged el a városba? Ezt én nem értem...

Én mennék kérdezés nélkül, nem vagy már kislány. Nem értem anyudat, még mindig a februári dolgon van fennakadva? Az már elég rég volt. Mondd meg hogy "bocsi, nekem most dolgom van, majd jövök este 11kor" vagy bármi ilyesmi. És menj.

2012. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit követhettél el FEBRUÁRBAN, ami még most is kihatással van a dolgokra.

De 17 éves vagy, legrosszabb esetben is 1 év múlva 18 leszel, szóval én a helyedben megbeszélném vele, hogy megyek...

Vagy 18 évesen se akar majd engedni sehova?

2012. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jön a Tesóm! Probléma megoldva :) Köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 20. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenjóhaavégejó:D
2012. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bárcsak, ilyenek lennének az én legnagyobb problémáim is :/
2012. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!