Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyen állapotban is elmenjek,...

Ilyen állapotban is elmenjek, vagy inkább kúráljam magamat továbbra is itthon?

Figyelt kérdés

Holnap osztálykirándulásra megyünk - illetve csak mennék -, mert nagyon megfáztam még szombaton. Tegnap voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy elvileg mehetnék, ha jobban leszek, de nem érzem nagyon jól magamat. Átgondoltam, és nem biztos, hogy minden nap tudnék több kilométert túrázni, várakat, múzeumokat nézni. Ha pedig nem vagyok jól, akkor csak kínszenvedés az egész. :S Viszont a pénzt, amit befizettünk, már nem kapjuk vissza. (Igaz, hogy Anyukám azt mondta, hogy ne foglalkozzak a pénzzel, mert az egészség a legfontosabb, de tudom, hogy nagyon nagy kár lenne, ha elveszne az a befizetett összeg.)


Ti mit tennétek a helyemben? Pakoljak össze, és majd holnap reggel eldöntjük, hogy megyek -e, vagy sem? Viszont ha nem megyek, még ma este telefonálni kell az osztályfőnöknek, hogy ne számítson rám. :(


2011. jún. 1. 14:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Különben 3 napra mennénk. :)
2011. jún. 1. 14:25
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igaza van anyudnak, inkább maradj otthon
2011. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos be kell látnom! Csak annyira beleéltem magam ebbe az egészbe... már van egy komplett listám is azokról a dolgokról, amelyeket vinnék magammal... :'(
2011. jún. 1. 14:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Én megbeszélném az osztályfőnökkel, hogy egy nap után csatlakozz hozzájuk. Kapsz még egy napot rendbe jönni, ha viszont még holnap sem érzed jól magad, akkor ne menj el.
2011. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Maradj otthon! Legfontosabb az egészség! Mielőbbi gyógyulást és kiváló egészséget kívánok Neked!
2011. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat!


Az a gond, hogy megoldhatatlan lenne, ha csak holnapután csatlakoznék hozzájuk, mert több 100 km-re megyünk.

2011. jún. 1. 15:28
 7/15 A kérdező kommentje:
...Illetve valószínű, hogy nem megyünk, hanem mennek. :(
2011. jún. 1. 15:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én mennék. nálunk az osztálykirándulások kovácsolják össze az osztályt és aki nem megy az kb a kövi évből teljesen kimarad..szóval én mennék!
2011. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 15:07-es vagyok. Jobb ha kihagyod ezt a kirándulást, nehogy nagyobb baj legyen és kórházba kerülj! Nagyon vigyázz magadra! Minden elképzelhető jót kívánok! Gyógyulj meg minél hamarabb! :)
2011. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is attól félek, hogy nagyobb bajom lesz! És az tényleg nem lenne jó, de mégis bűntudatom van az eddig befizett - és most „elveszett” - pénz miatt.
2011. jún. 1. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!