Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan férfiről aki többször megüti, megrángatja a párját miközben a férfi fogja a 3 hónapos gyereküket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 22:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Undorító ember
2012. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%

Nem ismerem a körülményeket. El tudnék képzelni olyan helyzetet, ahol helyénvaló, lévén, hogy a férfi is ember és olyat tett a nő.

Persze alapesetben elítélem, de így, a részletek ismerete nélkül nem fogom elmarasztalni.

2012. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy nem foglalkozik sem a gyermek érzéseivel, sem az anyukájáéval.
2012. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Hacsak nem egy száguldó autó elől rántja hátra, nincs mentség. De mindenki azt az életet éli, amit magának választott és addig marad benne, amíg akar. Nincsenek kivételek! Ha egy bunkóval van, lelke rajta! Nem a pasit kell utálni, meg szidni, a nőt jobban elítélem, mert képes benne maradni gyávaságból egy olyan kapcsolatban, amiben semmibe veszik.
2012. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Jó lene az okot is tudni.
2012. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A véleményük nem egyezett és ennek a nő nyomatékosan hangott adott(nem kiabálva),a férfinek nem tetszett a nő stilusa,szóvá tette,hogy soha nem veszi figyelembe a nő a férfi szavát és bunkónak nevezte a nőt,egyik sem engedett igy idáig fajult.Az igazi kérdés,hogy ki mit csinálna a nő helyében?
2012. aug. 20. 22:49
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
2-es vagyok. Sejtettem, hogy le leszek szavazva, mert nem ítélek pár szavas mondóka alapján, hogy nem hallottam a másik oldalt. Meg hogy igenis el tudok olyan szituációt képzelni, hogy egy hisztis nő megérdemel egy kis ráncigálást. (nő létemre mondom!) Ugyanis senki sem tökéletes, van az a helyzet, hogy az embernek előbb jár el a keze, mintsem gondolkozzon - így történhet meg, hogy a kisgyerek előtt csinál ilyet.
2012. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Írhatnám azt, hogy otthagynám, de nem írom, mert én eleve nem mennék kezdenék kapcsolatot egy agresszivitásra hajlamos palival.
2012. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

"előbb jár el a keze, mintsem gondolkozzon"


Akkor az ilyen vegyen el olyan nőt, aki szerint ez rendben van.

2012. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%
Én elhagynám a férfit. De a Nőnek célszerűbb lett volna, előbb megismerni... Mert ezek szerint hírtelen haragú, eddig erről a nő nem tudott?
2012. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!