Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdekli meg a mai vilagban a...

Erdekli meg a mai vilagban a ferfiakat az, hogy egy no milyen ember?

Figyelt kérdés
Elmondom, hogy jartam. Megismerkedtem valakivel, aki nem egy bredpitt, de ugy tunt, kedves, aranyos, kisse szegyenlos- es mivel volt mar dolgom bunko szepfiukkal, szoba alltam vele. Eleinte beszelgettunk, mindenfelerol, viccelodtunk meg miegymas. Aztan elkezdtunk uzeneteket irogatni, a masszirozasra terelodott a szo, hogy o mennyire ert hozza, stb. Ezzel nem is lett volna baj, de a tegnap fel 12- kor ir egy uzenetet, hogy "Elmenne igy ebbe az oraba egy akcio? :D"- Na bumm. Beadta nekem, hogy erdekli, milyen ember vagyok, aztan kb egy het ismerettseg utan ilyet ir. Valojaban mindenki csak a szexre hajt?
2012. aug. 21. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
bepróbálkozott. Ennyi. Írd vissza, hogy még nem akarod, ha tényleg korainak tartod.
2012. aug. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha ilyeneket gondolsz róla, hogy ez kellett ahhoz, hogy egyáltalán szóba állj vele, nem csoda, hogy ezt nézi ki belőled, már nem azért.
2012. aug. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2, szerintem nem ertetted meg, amit irtam
2012. aug. 21. 07:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet h csak megpróbált viccelődni.néha beégeti magát az ember ha valakire nagyon hajt,lehet h csak laza akart lenni.

ennyi alapján még ne küld el,főleg mert telefonon keresztül nem érzékelhető a hangsúly.

ha a történtektől eltekintve jól megértettétek egymást,találkozz vele és ha azt látod h ő tényleg csak a szexre hajt,még mindig dobhatod.

2012. aug. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
képzeld a párommal ano mi is írogattunk hasonlókról pedig több száz km re voltunk egymástól.És személyesen még nem is találkoztunk(igaz ált suliba együtt jártunk felettem járt 1 évvel)megbeszéltünk az elején ha találkozunk sex-et nem akarunk,mert komolyan szeretnénk megismerkedni.de azért sms be eljátszottunk a gondolattal milyen jó lenne együtt aludni egymáshoz bújni stb...Azóta együtt élünk van 2 szép gyerekünk:)szerintem csak laza akart lenni:)ne ítélj elsőre:)26/N
2012. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De, én értem.

Ezt nem lehet félreértelmezni.

Persze, ha nem így van ne vedd magadra, csak szóltam, hogy talán ezt éreztetted vele és ezért viselkedik így veled.

Szerintem.

2012. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen persze,hogy a szexre hajt mindenki,de nem gondolom,hogy csakis arra,szerintem túlreagálod a dolgot,valószínű csak poénkodni akart.
2012. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg, te nem az a fajta vagy, aki egy hét után "akcióba lendül", ha ezt gondolja, akkor eléggé félreismert. Poénnak ez egy hét után szerintem elég tré, ha meg komolyan gondolta, hát...
2012. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tesztelget. A válasz: nem.

Ennyi. Aztán majd kiderül, hogy mit kezd ezzel.

2012. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy pár ilyen baromhoz szerencsétlenségem.Ez is egy masszásos pasas volt,jó 10 évvel idősebb.Először csak viccnek vettem,de egy idő után rájöttem,hogy komolyan gondolja és hogy nem vesz komolyan,csak megjátssza,hogy érdeklem.Amikor ez leesett,egyértelmű jelét adtam annak,hogy nem érdekel,de elég nehéz volt lekoptatni.

Amúgy meg ha eddig normális volt,akkor szerintem ez csak vicc a részéről,csak egy kicsit félresikerült.

2012. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!