Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Smároltam az unokatestvéremmel...

WizKhalifa001 kérdése:

Smároltam az unokatestvéremmel, akinek kb.6 éve van barátnője. Nem érzek semmit a srác iránt, csak egyszerűen szeretem. De azóta a srác mintha kerülne engem. Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 13:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem meg nyugi.

Ez nem vérfertőzés, nem csináltok egymásnak gyereket, nem szexeltek, nem éltek együtt, nem bujtok ágyba mindennap. Elcsattant egy csók, gondolom tizenévesek lehettek és nem voltatok egészen józanok, nem kell ebből ügyet csinálni. Valóban a legjobb családban is előfordulhat, tizenévesen sok mindent kipróbál az ember. Ez csak egy csók volt sem szex, se semmi... (megjegyzem úgy tudom Magyarországon az unokatestvérek akár házasodhatnak is...) tehát nem kell prűdnek lenni és fennakadni mindenen.

Ne csináljatok ebből ügyet. Az unokatestvéred nyilván zavarban van, azért kerül téged. Idővel megnyugszik majd, addig ne akard ráerőltetni magad még barátkozási céllal se. Ne akard mindenáron minél előbb megbeszélni: nem fog kerülni a végtelenségig, idővel majd tiszta vizet öntötök a pohárba.

2012. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
15%
Kedves kérdező, nyugodj meg. Van itt valami kontyos, otthonkás banda, aki egész nap, más elfoglaltság hiányában gyakorikerdesezik. Azok most testületileg rádugranak, lecigányoznak, meg az ő családjukben nem volt ám ilyen soha, sőt, genetikailag meg is viszgálták, hogy csak távoli földrészekről származó anya és apa leszármazottai. Majd most meg le is pontoznak, ez a szórakozásuk. De téged nem tudnak, mert te vagy a kérdező. )) Egyébként nyugodj meg, a magyar családokban is széles körben elterjedt volt a viszonylag közeli rokonok közötti házasodás, de egy-egy csók még játék közben is előfordulhatott a regények szerint. Ez nem bűn, ettől még senkinek nem lett semmi baja, majd kinövi mindenki. És ennek semmi köze a cigányokhoz.
2012. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%
általánosítani nem kell, és hülyének nézni azt, aki még nem smárolta le az unokatestvérért. ha csak azt nézzük, 6 éves kapcsolata van a pasinak, akkor is gáz. ennyi. a cigányozást én sem értettem egészen.
2012. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi, értelmes válaszokat :)
2012. aug. 21. 14:06
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez gondolom elég megalapozott genetikailag?!

[link]

Aki nem akarja elolvasni az egészet itt az utolsó bekezdés: Vérfertőzésről csak az elsőfokú rokoni kapcsolatok esetében beszélhetünk, ezt a törvény is bünteti. Vagyis továbbra is tilos házasodni testvérrel, szülővel és féltestvérrel, a közöttük létesített kapcsolat pedig vérfertőzésnek számít. A féltestvér Czeizel Endre szerint azért érdekes, mert genetikai szempontból a féltestvérek között éppen olyan azonosság van, mint a másodfokú rokonság esetén.

Na ezért nem csókolózunk az unokatestvérrel, mert abban benne van a folytatás lehetősége is. Is lehet, hogy mi túl prűdek vagyunk, de a mi családunkban ez tényleg nem szokás. De családja válogatja!

2012. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%
A mi családunkben sem szokás, de ugyanúgy elő is fordulhat.
2012. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

Jó, akkor tekintsünk el a tény fölött, hogy a lány az unokatesójával csókolózott, ami, bárki bármit mond, nem normális dolog. De hogy nem vágtad pofán, mikor tudod, hogy 6 éve barátnője van?! Na ez ugyanolyan gáz.

Mit kéne csinálnod? Ásd el magad. Amúgy meg felejtsd el, és tanuld meg egy életre, hogy ribanckodni nem szép dolog.

2012. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
27%
Jó, tegyük el a rokoni szálat. Mi van? Aki csókolózik,az qrva, ribanc, szajha??? Jól olvasom? Ti amúgy épek vagytok?
2012. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne veszekedjetek egymással...


Kérdező-Te is jobban tennéd,ha kerülnéd.Nem kell csinálnod semmit...

Miért nem írod le a korotokat?

2012. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok kérdező?
2012. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!