Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 17 éves srác és ergy 28 éves nő) lány) járnak? Komoly válaszokat

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy 28 éves lányba(nem néz ki anyninak 10 évet simán letagadhatna. mindenki azt mondja, hogy ez nem gáz, ha van szerelem.

De sokan meg, hogy ez nagyon gáz


2012. júl. 9. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 A kérdező kommentje:

A lánnyal korábban jártam. Csak hazudtam pár évet, hogy szóba álljon velem. Mikor elárultam mennyi vagyok, akkor már ő is szeretett, de aztán megromlott a kapcsolat. Nem tudom elfelejteni. Állandóan azzal jön, hogy ez nem helyes.

engem sosem érdekelt hány éves

szerettem vele lenni.

2012. júl. 9. 10:35
 2/98 anonim ***** válasza:
34%
szerintem nem gáz, legalább szerzel egy kis tapasztalatot a szex terén. Aztán meg amúgy is, ha tényleg jók vagytok együtt, akkor ki a fenét érdekel hogy más mit gondol?
2012. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem bírok nélküle élni:( Most mit számít hogy 17 vagyok, vagy 22? Komoly ember vagyok. Nekem ő kell:(
2012. júl. 9. 10:38
 4/98 anonim ***** válasza:
89%

Részedről tök normális, melyik kamaszsrác ne lenne oda meg vissza, ha érdeklődne iránta egy 28 éves nő?


Viszont az is normális, hogy ez őt zavarja, kisfiú vagy hozzá, akárhogy is nézzük, és ha még feltételezzük is, hogy megpróbáljátok, nem törődve a rosszalló véleményekkel és tekintetekkel, akkor sem fog működni, mert egy idő után kevés leszel neki. Ő már majdnem 30 éves, más dolgok szerepelnek a prioritási listáján, mint neked, legyél akármennyire érett.

2012. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 A kérdező kommentje:

Szerelmes vagyok belé. Én nem kisfiú vagyok, huuu van egy csajom. Nekem társ kell, nem ezek a mai ri..ncok...

Nem azért akarok vele lenni, hanem mert szerelmes vagyok belé. De a csaj barátnői meg a szülei azt mondanák, hogy ez nem helyes. és a Csaj is ezt mondja

2012. júl. 9. 10:40
 6/98 A kérdező kommentje:
Tegnap öngyilkossággal fenyegetőztem. De mikor együtt voltam szeretett. Nem olyan lány,komoly kapcsolatot akar és én megadnám neki. nekem ő kell nem bírom nélküle. Nem tudok élni nélküle de ő ezt nem érti meg folyton azzal jön, ez nem helyes, mert ha 22 lennék, az már más. Eddig fiatalabb barátai voltak, 22 24 azt mondja az már más, mert ő már dolgozik, stb. de nem tehetek róla:(
2012. júl. 9. 10:42
 7/98 A kérdező kommentje:
kivakartam a szrbol és talpra állitottam,mikor lelkileg kivolt. Akkor ő is törődött velem Most meg ezt mind haza vágná mert a tesója azt mondta? mikor akart neki ö jót? vagy bárki is?? Ezzel tönkre tenné..
2012. júl. 9. 10:44
 8/98 A kérdező kommentje:

bent a szívében szerintem mélyen tudja jol hogy igazam van

mért mikor akart nekei jót? folyton zavargászva volt meg cseszegettve... és ezeket veszi készpénznek? HOgy nem helyes? és aki törödik vele meg törödött eldobja=(( hát köszönöm szépen ='(

2012. júl. 9. 10:46
 9/98 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kisfiú vagy, látszik a nyavalygásodon. Keress korban hozzád illő csajt.
2012. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
75%
Mikor jártatok, még fiatal volt. Most rájött, hogy öregszik, pár éven belül férjet kell fognia, ha nem akar vénlány maradni, ezért koptatott le. Örülhet, hogy ilyen jó adottságai vannak, valaki már 22-23 évesen "megöregszik", de 30 után már ő se menekülhet.
2012. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!