Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az alábbi helyzet,...

Miért lehet az alábbi helyzet, szerintetek hogy kezelhetem?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok. Sok ideje vagyok együtt egy csodálatos lánnyal akivel nagyon szeretjük egymást, ragaszkodunk egymáshoz és bármit megteszünk egymásért. Szeretném vele kb. 2-3 év múltán összekötni az életem. Nemrégiben még távkapcsolatban kellett élnünk, mert ő Debrecenben tanult én pedig Pesten. (Amúgy ő pesten lakik én fehérváron). Most viszont visszajön tanulni Pestre miattam és mivel nyár is van, többet vagyunk együtt. Sokat vagyunk egymásnál. Körülbelül ő is annyit van nálunk mint én náluk. Az ő szülei nagyon kedvesek annak ellenére is hogy most váltak. Édesapja és Édesanyja is imád engem és áradozik rólam. Nos nálunk nem ez a helyzet. Apukámnak semmi baja, ha a párom nálunk van. Még egy szobában sem alhatunk. Anyu viszont eddíg bírta. Hetekre csak úgy random megtiltja hogy mászkáljunk egymáshoz. Ezt most kezdte el. Nagyon furcsállom mert eddig nem volt ilyen. Azt érzem, hogy amíg én második családra találtam kedvesem szüleiben, addig itthon csak nő a feszültség. Nem veszi jó néven, ha elmegyek és azt sem ha barátnőm jön, csak álszentül a mosolya mögé bújik, aztán mikor csak én vagyok otthon elkezd célozgatni, hogy neki nem tetszik ez a helyzet. (Azért is furcsa, mert ő 18 évesen ment hozzá apához és még mindíg együtt vannak.) Pedig sokkal többet segítek otthon mióta a párom van nekem, mert boldog vagyok. Nagyon sok ideje ott segítek ahol tudok, csak annyit kérek cserébe, hogy azzal lehessek, aki a legfontosabb nekem. És nem sokat, egyáltalán nem sokat. Szerintem az megengedhető, hogy átlagosan heti két napot vele tölthessek. És tessék itt lesz a nyár utolsó hete és nem lehetek a párommal. Szülők és gyerekek segítsetek! Nem gáz ez 17 évesen? A szülő ennyire nehézkesen érti meg hogy a fia nemsokára felnő? Vagy én vagyok szörnyen modern és tudatlan? --- Egy kétségbeesett fiú aki szereti a szüleit, de nem érti őket---
2012. aug. 21. 13:47
 1/8 anonim válasza:

Elöször is konkrétan rá kéne kérdezned, hogy mi bajuk a barátnöddel. Valami gondjuk csak van, ha ilyenek lettek.


Amíg nem tudod meg miért csinálják, addig semmi se fog változni.

2012. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
féltékenység
2012. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélj apáddal, hogy leültetitek jóanyád és addig nem áll fel onnan, amíg ki nem nyögi mibaja. Másképp ez nem fog megoldódni.
2012. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet látja, komolyabbra fordult a kapcsolatotok, és mivel ő is nagyjából a te korodban házasodott, tudja, mennyi mindenből maradt ki, szeretne téged megóvni ettől. De lehet teljesen más oka is, nem tetszik neki a lány viselkedése, megtudott róla valamit ami neki nem szimpatikus.. De én inkább a legelső verziót tartom elképzelhetőnek.

Kérdezz rá szüleidnél, mi a problémájuk a barátnőddel.

2012. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hát ha 18 évesen ment hozzá apukádhoz,és még mindíg vele van akkor pont ez a baj.:D

itt nem a barátnőddel van probléma és nem azzal,hogy boldogok vagytok,nem a ti kapcsolatotok zavarja hanem a sajátja...beszélgetnie kéne egy nagyot valakivel..lehet hogy súlyos gondok nyomják,csak te nem látod rajta.

2012. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, úgy érzem nemsokára eljön a pillanat amiben meg kéne mutatnom ki vagyok és szembenézni ezzel a problémával. Nagyjából tudom, hogy ezen az oldalon egy kérdés kb. 1,5 óráig aktív utána max 1-2 ember ír. Úgyhogy kösz a válaszokat!
2012. aug. 21. 14:32
 7/8 A kérdező kommentje:
De azért még írjatok!
2012. aug. 21. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Van testvéred?

Lehet csúnya lesz,amit írok,de fél,hogy elveszik a kicsi fiát..mivel látja,hogy ényleg mennyire szeretitek egymást,most megpróbál valahogy távolabb tartani tőle.

2012. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!