Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-éves fiú vagyok van egy...

13-éves fiú vagyok van egy olyan problémám hogy anyukám ver, üt, Veszekednek nevelő apummal. Annyira el durvult a helyzet hogy rendőrséget hívtam ki és mentőt. Mit kell tennem hogy apukám-hoz költözhessek? Anyukámnak pénzből sok van.

Figyelt kérdés

Hogyan Költözhetek Minél Hamarabb Apámhoz?

Vagy Mit Tegyek Gyámügyeseknél?

Van e értelme megszökni?

Ja ami roszul esik anyum nem ölel meg!Csak az apum!


Bocsi Hogy Sokat irtam csak nagy probléma



#El akarok othonrol menni apumhoz.Vagy papirokkal alárirják #meg szökök
2012. aug. 4. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el ezt Apukádnak, és ő indítsa el újra a gyerekelhelyezési pert a bíróságon.
2012. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel apukád a felnőtt,ő tehet lépéseket.Azt javaslom,hogy beszéld meg vele a lehetőségeket.Ha kijöttek a rendőrök,és a mentők,annak valahol nyoma van,ezzel már lehet menni a gyámügyhöz,bíróságra,gyermekelhelyezési pert indítani.
2012. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, Apukáddal négyszemközt beszéljétek meg ezt. Hogy lehet-e, hogy hozzá költözz. A gyámügyesekkel majd ő beszél. Szökni nincs értelme, azzal nem érnél el semmit. Tudsz Apukával kettesben beszélni?
2012. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos rengeteg a szadista nő!

Csak mindig a a pasikra kennek mindent.

2012. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen elöször édesapád segitségét kérd eggyütt be tudtok menni a gyámugyhöz.miért üt téged???
2012. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Apukádnak kell mindent elmesélni és talán említsd meg neki, hogy vigyen el egy gyermek pszichológushoz is mert egyrészt nem lenne rossz neked sem, segítséggel feldolgozni az eseményeket másrészről meg ő adhat egy komoly, hivatalos szakvéleményt, ami nagyon ütős lehet a bíróságon egy elhelyezési pernél. Csak mondj el neki mindent őszintén de csak az igazat. Ő tudja majd, hogy mit kérdezzen tőled.


A mentő ill. rendőrségi hívásnál meg nyoma van a hívásnak ha apukád felveszi a kapcsolatot velük igazolni tudnak téged. Ha a mentő és a rendőrség kijön annak jegyzőkönyvi nyoma van. Na meg a központos telefon felvételei.


Mindenképp beszélj apukáddal ha viszont ezt nem tudod megoldani akkor az osztályfőnököd mindig kéznél van, ő is tud segíteni sőt neki kötelessége jelenteni ha ilyesmit észlel és a gyerek kéréssel fordul hozzá.

Szóval nem vagy segítség nélkül. Fel a fejjel.

2012. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Apáddal vedd fel a kapcsolatot ő biztos tud ebben segíteni
2012. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok.Csak engem üt -ver mindkettő. Apám anyám egyaránt na meg egy másik családtag is. Ha el is válnának én elvileg már szabadon dönthetek kihez megyek... Én a barátomhoz,barátnőimhez szöktem el és aludtam ott. Nagyon sajnálom a helyzeted. Ha van nyoma a dolognak és apádnak van annyi pénze,hogy eltartson simán hozzá kerülhetsz.
2012. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Mindenképpen apuddal beszélj erről! Amúgy meg én biztos,hogy visszaütnék csak sajnos lány vagyok és nem tudok
2012. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Felkeresheted a családsegítősöket és ők segíteni fognak. apukádal is beszélj
2012. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!