Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljem ki a puszit,...

Hogyan kerüljem ki a puszit, a bácsival? Bővebben

Figyelt kérdés
van anyosoméknak egy barátja, öreg bácsi, és állandóan puszit akar adni amikor megérkezik. Pedig én nem érzem hogy annyira személyes lenne a kapcsolatunk.. és az öreg is furcsa... hogy hárítanátok ,hogy ne bántsátok meg?
2012. aug. 21. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mondd, hogy beteg vagy és nem szeretnéd megfertőzni. Idegen öregeket én se szívesen puszilgatnék...
2012. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Rögtön smárold le.
2012. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

háhá ketteske...



babát várok, úgyhogy tisztasor, hogy beteg valszeg nem vagyok...


egyéb ? :)

2012. aug. 21. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy bocsi, de ez nem pálya. Amúgy mond meg neki, hogy nem szokásod puszilkodni és kész.
2012. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 yuda ***** válasza:
100%

Mondjuk én férfi vagyok, de úgy kerülöm ki, hogy én akciózok. Odamegyek és pl. kezet fogok, majd rögtön ellépek.

-vagy- vállára teszem a kezem és azt mondom szép napot és rögtön ellépek.. . majd folytatom a beszélgetéást. Megkérdezem hogy van..ilyesmik. Ha már elkezdődött a beszélgetés érkezése után, már nem léphet oda hozzád, hogy megpusziljon, hiszen az nytitásnak jó. Érted?

Lényeg, hogy ezzel kiveszed akezéből a kezdeményezést.

Egy idő után leszokik róla, mert látja, nem úgy zajlik, ahogy ő eltervezte.

Lényeg, hogy te nyiss valami köszöntéssel, és azonnal ellépsz onnan és kérdezz tőle valamit, vagy mondj valami teljesen semlegeset. Nem árt, ha előre megtervezed az első két mondatot. Többi úgyis majd alakul.

A hangsúly az azonnalon van.

Lényeg, hogy ne reakciós legyél, hanem akciós, te irányíts.

2012. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem egyszer az osztályfőnök akart megpuszilni mikor átadta a lerontott bizonyítványomat és különben is ki nem állhatom. Kezetfogtam és elrohantam. :D

Vagy mond meg neki,hogy neked ez kellemetlen

2012. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt,hogy bárányhimlős vagy.Én mindig így ráztam le a kellemetlen embereket.
2012. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem higiénikusabb és jobb is inkább az h be kened az arcod valami nagyon erős arc szeszel. Ami szisztematikusan csipi s szemet de persze nem ártalmas.

Ha így teszel szerintem nem erőlködik majd mert baszná az orrát és még fini italod is lesz.

Próbáld ezt.

[link]


Többit nem vágom de ennek olyan erős illata van h húgom anyám mindenki fut a közelemből és köhögnek tőle mer bazi erős cucc de nagyon jó .

2012. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!