Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lenne belém? Mi...

Szerelmes lenne belém? Mi tegyek? Kerüljem el?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a kislányunkkal GYED-en. Párom öccse elvesztette a munkáját. Amikor kezdett kifutni a pénzből felajánlottuk neki, hogy jöjjön át hozzánk fürdeni, netezni, enni, így is tud spórolni. Csak aludni jár haza. Korábban nagyon nem bírtuk egymást de belementem, a saját testvéremet sem hagynám szarba.

Ez már lassan 3 hónapja így van és mindketten egyre jobban élvezzük. Sokat segít, jön velünk sétálni, kísérgetjük állásinterjúra, együtt főzünk néha. Megismertük a másikat és mindketten kellemesen csalódtunk.


Most kapott munkát, május 1-jén kezd. Ma is itt volt és amikor erről beszéltünk nagyon szomorú lett. Azt mondta, a bátya egy mázlista hogy ilyen nőt talált magának majd megcsókolt. Persze nem viszonoztam ő meg azonnal elment.


Mi legyen?


2012. ápr. 12. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Öröm az ilyen testvér... :-/


Szerintem kerüld el messzire!!!

2012. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

sztem szólj a párodnak!

a végén még az lesz h te nyomulsz a fiúra,és miért nem szóltál erröl?

2012. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az normális, hogy kilengtél... valszínűsítem, hogy valami hiányzik a férjeddel való kapcsolatodból (még ha ezt esetleg nem is gondoltad még végig), meg amúgy is hajlamos az ember beleszeretni valakibe, akivel sok időt tölt el.

De felejtsd el, ha boldog vagy a férjeddel és minden rendben, akkor ha kevesebbet találkoztok majd az öccsével megint, akkor szépen lassan "ki fogsz szeretni" belőle.


Csak úgy mellékesen :) én is mostanában mentem át valami hasonlón, csak én baráttal. Én is azt hittem, hogy ez szerelem... de szerintem nem az volt. Amúgy boldog házasságban élek a férjemmel, de a igaz, hogy épp valami hiányzott akkoriban, ami miatt talán a figyelmem a barátra terelődött. De aztán rájöttem, hogy a férjemet nem hagynám el érte, tehát nem nagy szerelem ez, csak max pici kilengés. :) És amúgy sem volt se csók, se smmi... és most megint jó. (Akkor is jó volt... de az másként volt az... csak egy icipici pillangózás, hisz az már úgy sincs, ha az ember állnadó kapcsolatban van... tudod, az, amit a legelején érez az ember... lehet, hogy csak az hiányzott. :) )


Szóval én megértelek, és te döntesz, de gondold végig ki felé mit is érzel pontosan. :) 34N

2012. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kínos, én nem is tudom elmondanám e a férjemnek. Attól függ ők milyen viszonyban vannak. Lehet hogy az öcsike túl szerelmes típus. Nem olyan nagy baj az, de a határokat meg kell húzni! Semmiképpen sem akarnám, hogy egy ilyen összetartó testvérpár ilyen semmiség miatt menjen gallyra.
2012. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as: nekem nincsenek ilyen érzéseim iránta. Nem vágtam rá, hogy megcsókoljon, nem álmodoztam róla éjszakánként. Teljesen meglepett, megdöbbentett amit tett és mondott.


Jóban vannak, ezért is nehéz, 2-3 hetente továbbra is találkozni fogunk :-(

2012. ápr. 12. 18:57
 6/6 fallenangel_33 ***** válasza:

Egyelore ne csinálj túl nagy ugyet ebbol az epizódból. 3 hónap alatt kozelebb kerultetek egymáshoz, ahogy írtad, kellemesen csalódtatok egymásban...kicsit kotodni kezdett hozzád. Lehetoleg ne engedd, hogy még egyszer kozeledjen hozzád, de valószínu, hogy megtalálja a saját útját.

:)

2012. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!