Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy döntsek-lépjek...

Nem tudom, hogy döntsek-lépjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Nem tudok hogy elöhozakodni azzal, hogy szeretnék felmondani-fönöknöm ugyanis állapotos. Félek, hogy felidegeskedné magát, hamarosan meglesz a baba, és úgy érzem hogy cserben hagyom ja most elmegyek. De más célom van, iskolába szeretnék menni, mindenképp nappalira. Egyszer próbáltam levelezön de full munkaidö mellett nem ment. Fel kellene készülnöm a felvételire, ezért már 1-2 hónapon belül el kellene hagynom a munkahelyem. Viszont ő korrekt volt velem amióta itt vagyok, 4 éve. Nem mindegy és nem könnnyü döntés ez számomra, egyszerűen nem tudok mit tenni. De már korábban is éreztem, hogy ki kellene lépnem, amolyan megérzés féleség volt úgy látszik.
2012. aug. 21. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lépsz, tedd azt korrekten és őszintén, ahogy a főnököd is viselkedett Veled a munkahelyeden.


Mondd el a felkészüléssel kapcsolatos érveidet, tapasztalataidat, meg fogja érteni.


Minél előbb beszélj vele, hogy legyen ideje valakit a helyedre felvenni, betanítani.

2012. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ő gondja, ha mindenórásan dolgozni akar.
2012. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!