Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Felek.

Mit csinaljak? Felek.

Figyelt kérdés

Gondolkodtam,hogy hova irjak,de ezt valasztottam.

Anyuval lakok,tehat csak mi2en vagyunk egy eleg nagy hazban,3 eve lakunk itt.Anyu elvalt aputol meg amikor nagyon kicsi voltam,de ez most nem lenyeg.

Tehat a hazunk ugy nez ki,hogy van egy nagy udvar,konyha,vc,egy kis szoba(majd raterek arra,h mert lenyeg ez),az en szobam,es az utolso anyue.A szobam ablaka az utcara nez.Eleg csendes az utca,csak az a baj,hogy tele van bokrokkal.Felelmetes este.

Tehat amiota idekoltoztunk ,en hangokat hallok.De nem szellemek,vagy hasonlo,hanem,rendes emberi hangok.Elejeben csak azt hallottam,hogy valaki lepked a laminaton(konyhaban),feltem,de hozza szoktam,mert mindennap hallottam,egy ido utan,amikor oltoztem akkor lattam,hogy valaki az utcarol lefenykepezett lattam a fenyt.Ki neztem es ott volt egy koma,anyu is latta,es az utan minden este lattam ,hogy valaki les engem,mondtam anyunak,de anyu azt mondta,hogy valami idiota es annyival lezarta.Meg azon a nyaron magam jottem haza es elo ugrott valaki a bokorbol,fogdosni kezdett en annyira meg ijedtem,hogy nem tudtam orditani,de valamiert elfutott(kiraz a hideg,ha irom),nem emlekszem az arcara,mondtam anyunak ,de nem hiszi el nekem,pedig eskuszom igy volt.Telen altalaban semmitt nem hallok,csak nyaron szoktam.Minden este,hallom,hogy valaki az ablakomnal van,majd elkezdem hallani,hogy a konyhaban lepked valaki,hallom az ajtot,de nem merek magam ki menni,anyu megnem hisz nekem.Hallom rendessen az ajto nyikorgasokat(anyu altatozik,tehat nem is csodalom,h nem hall,+ leg hatso szobaba van) Van 2 kutyam,akik ugatnak durvan minden este.Amikor a baratom haza hozott,2x lattuk,hogy valaki nez,de szerinte csak egy reszeg,senki se hiszi el nekem.Viszont a baratnom is minden este szinte eljon motorral es latja,hogy valaki nez be az ablakon.Nagyon ritkan latom,akkor,amikor nem magam vagyok.Sosem birok elaludni,mert hallom,hogy ben van valaki,4ig sosem alszom,ha van suli,ha nem.Sokszor hallom a vizet,ah meg ereszti valaki.1x a kulcsunk is elloptak.Teglat is dobott be valaki mar,de anyu olyan nyugodt;/Nagyon felek,h en magam mit birok csinalni.Viszont,szerintem ez a valaki 3 eve kovet,mert par napja ott voltam a baratomnal es ott is hallottam ezt,sot a szulei is es o is ,mert kiugrottak,valaki be ugrott hozzajuk,csak az uveg ajto nyitva volt.Kerlek tanacsokat,mit birok en magam tenni...17 L


2012. aug. 22. 02:20
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
+Anyu szerint halucinalok:( de nem...:S
2012. aug. 22. 02:22
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Egyik este vidd be a kutyákat a szobádba, és velük együtt menj ki.
2012. aug. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy dolog furcsa, az, hogy ez az egész ami otthon történik szinte minden nap, a barátodéknál is folytatódott. Nem lehet, hogy tényleg halucinálsz? :)


Egyszer kérd meg anyudat, hogy egy-két napra cseréljetek szobát, aludjon ő a tiédbe, te pedig az övébe. Aznap ne szedjen be altatót se, ha ő is hallja ezeket a dolgokat akkor tényleg baj van. Ha nem akkor veled van valami gond. :)

2012. aug. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
szerintem is szobacserés megoldás és altató nélküli anyuci!
2012. aug. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Készíts felvételt a telefonoddal vagy a géped webkamerájával. Hangokat legalább remekül tudsz rögzíteni. Valóban fogd a kutyáidat, és vidd be őket magadhoz. Ha a barátodnál a szülők, mindenki hallotta, akkor nem hallucinálhatsz. Ebbe bele lehet betegedni, basszus. Szerintem te jó úton haladsz efelé:S Anyukád meg elég vicces, hogy nem izgatja, ha valaki ellopja a kulcsotokat. Minimum egy zárcsere kellett volna. A barátnőd is látja, hogy valaki néz befelé. Miért nem vesz komolyan anyukád? Addig akar várni, amíg valami baj történik?! Simán el tudom képzelni, hogy valami aberrált leskelődik utánad, és az őrületbe kerget. Lehet, hogy a leskelődés valós dolog, és a többit (a lakásban járkálást, vízcsobogást) már beképzeled. Bízzunk benne.
2012. aug. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Vegyél szépen egy pár webkamerát.

Nem kell a legdrágábbat, elég valami kis hülye a vateráról.

Szépen rákötöd őket a gépedre, letöltesz egy megfigyelő programot, és belövöd estére.

A lakásban főleg, de egy olyan se ártana ami az udvarra néz.

Ha valaki tényleg leskelődik utánad, akkor lesz bizonyítékod.

Ha valamit csinál a kamerákkal, szintén lesz bizonyítékod.

Ilyen nyugodt anyuka mellett én még azt is el tudnám képzelni hogy ismeri az illetőt, csak fél tőle/nem akarja megbántani/nem akarja elmondani neked hogy nálatok "vendégeskedik"...

Még azt is el tudom képzelni hogy anyád egyik titkos udvarlója :)

Egyébként hogy valaki szabadon járkáljon a lakásotokban... biztos hogy bebeszéled magadnak, ilyen nincs.

2012. aug. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Vegyél füldugót aztán szard le :) Ha meg rádtámad orrbab.szod könyökkel.


Komolyra fordítva a szót: Nem kevered össze ezeket a dilatációval? Éjszaka ha kopognak a tárgyak (a házban minden tárgyra jellemző lehet) hőleadás történik, ez teljesen természetes. A padló kopogása is. Ha meg lopnak tőletek, fényképeznek (valaki "kémked" utánad) akkor meg feljelentést kell tenni.

2012. aug. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
szoba csere....kérd meg a barátodat maradjon nálatok éjszakára...
2012. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj meg valakit, amikor várható, hogy megjelenik a kukkoló, hogy bújjon el a közelben valahol, (lehetőleg valami erős fizikumú ember legyen), és szépen kapja el, szóljatok a rendőröknek, ha nem csinálnak semmit arc nélkül el kell verni, jellemző, hogy az ilyen emberek csak abból tanulnak vagy még abból sem.
2012. aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2012. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!