Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jött haza, félek, hogy...

Nem jött haza, félek, hogy baj történt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még együtt lakunk, de múlt héten szakítottunk, viszont egyikünk se tud azonnal hova költözni. Ma délután 5körül elindult a postára, de előtte váltottunk pár szót arról, hogy most akkor mi lesz, ő remélte, hogy azért majd csak megoldódik a dolog, én meg mondtam, hogy szerintem nem fog és mivel én is szomorú voltam, vagyok azt mondtam, hogy talán jobb lenne mindent elfelejteni.

Gondja van az alkohollal, ez az egyik indok, amikért a szakításra jutottunk, félek, hogy vagy elalszik valahol a hidegben, mert annyira részeg és kihül. vagy annyira részeg, hogy valamit csinált magával. Nem megyarországon történik mindez.

Hívjam az anyját? Bár ő se tud mit kezdeni, 600km-re van innen. Már körbejártam a várost, semmi. ha hívom a 112őt, ott meg elhajtanak a francba, hogy majd hazajön..

MI A JÓ FENÉT CSINÁLJAK????


2012. márc. 5. 22:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
tudom én hogy késő van,de szerintem még próbáld keresni.telefon van nála?ha igen,akkor hívd fel.mondjuk szerintem az anyját se ártana.
2012. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
ja igen, a telefonja ki van kapcsolva... :(
2012. márc. 5. 22:27
 3/29 anonim válasza:
100%
Nem tudom,az a baj hogy a rendőrség sem tud mit kezdeni ezzel,hiszen 48 órán belül ha nem kerül elő akkor szokták keresni nem tudom figyelj,nincs valami barátja vagy ismerősötök ahova elszokott menni? Többször is előfordult már ilyesmi hogy későig maradt stb..?
2012. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen, máskor is előfordult már, de most valamiért van egy rossz érzésem, már az össze lehetséges ismerősét felhívtam, ők is mentek prá kört a városban, hátha, de semmi ... senki nem látta :( :(
2012. márc. 5. 22:31
 5/29 A kérdező kommentje:
Ha az anyját felhívom síkítófrászt fog kapni és félek engem fog okolni mindenért.. A legutóbb múlt héten csinálta ezt, de akkor a garázsunkba aludt el részegen és hajnal 1kor jött haza, de akkor legalább azzal fel tudtam ébreszteni, hogy csörgettem a telefonját, most ez se. és nincs a garázsban..
2012. márc. 5. 22:33
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tehetsz. Gondolom, felnőtt emberről van szó. Az anyját is feleslegesen riogatnád. Mit tud ő tenni itthonról?
2012. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ahova szokott járni kocsmába vagy boltba piát venni ott kérdezősködhetnél mikor látták,látták-e egyáltalán,merre ment?
2012. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
az anyjához nem mehetett?tudom hogy messza van,de részegen ki tudja.
2012. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

igen, felnőtt 25 éves és úgy tűnik alkoholista. Én is így gondolom, hogy most per pillanat az anyja se tudna mit tenni. De az biztos ha előkerül az lesz az első dolgom, hogy holnap felhívom az anyját és elmondok mindent, ne mondhassa azt, hogy semmit nem tudott. Innentől én már nem tudok segíteni. Azt remélem elég nagy motiváció lesz neki a szerelem, bírtuk is 2 évig, de semmi javulás, csak az én életem is romokban hever.

Mégis lelkiismeret furdalásom van, hogy magára hagyom (remélhetőleg pár napon belül)

2012. márc. 5. 22:38
 10/29 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy egyedül van, mert sosem kér segítséget :( soha, senkitől, semmiben.
2012. márc. 5. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!