Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a foglalkozások csak...

Ezek a foglalkozások csak szerintem arra jók, hogy lehúzzák a szülőket pénzbelileg, és a gyerek semmivel sem jut előbbre?

Figyelt kérdés
gondolok itt a babúszásra,a Helen Doron nevű,egész kicsi gyerekeknek(3 hónapostól 3 évesig)szóló angol nyelv oktatásnak?
2012. aug. 22. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
csak szerinted
2012. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Babaúszás szerintem jó, ezt az angoloktatást nem ismerem, de nem hiszem,h rossz lenne.
2012. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak hasznontalanok és hasznosak is. Szerintem a Helen Doron meg a babaúszás is hülyeség, de pl. a mondókás klub, ha fizetős is, hasznos.
2012. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

helen doron egy baromság,kimutaták már h ennyi idősen teljesen felesleges a nyelvtanulás,akkor van csak értelme ha az egyik szülő folyamatosan csak egy adott nyelven beszél a gyerekkel. babaúszás: lehet finnyás vagyok,de abba belemeríteni egy babát ahol az anyukák-apukák áztatják a lábukat egyebüket.. mondjuk én e miatt strandra sem viszem őket csak természetes víz jöhet szóba


amit hasznosnak tartok az a mozgásfejlseztő,kerekítő,dúdoló stb foglalkozások,de azt sem nyakra főre,max egyszerre 1-t

2012. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na a babúszás undorító szerintem:felnőttek együtt a medencében pár hónapos csecsemőkkel,és megy az össznépi pancsolás,bármit el lehetne kapni

Helen Doronnak akkor van értelme,ha az egyik szülő angolul is beszél

2012. aug. 22. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a babúszásról tudok nyilatkozni: attól függ, mit vársz el a foglalkozástól. Ha azt hogy ettől majd megtanul a gyerek úszni és 3 évesen olimpiai bajnok lesz, akkor nyilván nem. Én azt várom tőle, hogy jól szórakozunk a lányommal, és ez tejesül is. Emellett látom hogy hogyan viszonyul más gyerekekhez.
2012. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
A nyelvoktatásnak ilyen korban csak akkor van értelme ha folyamatosan beszélnek hozzá az adott nyelven. Nem hallottam még erről a Helen Doronról, szóval nem tudom, de ha pl heti egy alkalmat jelent, akkor semmi értelme, sőt talán még napi 1-2 órának sincs, ez tényleg csak úgy működik, ha pl. egyik szülő mindig az adott nyelven beszél hozzá. Ennek viszont teljesen van értelme, így lesz két (vagy akár 3) nyelvű egy gyerek. Ezenkívül hallottam már angol nyelvű ovikról, ahol egész nap angolul beszélnek hozzájuk, ennek lehet még értelme.
2012. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A Helen Doron nem heti 1-2 óra...


hanem napi illetve ahogy kitudod fizetni.


hozzám és az öcsémhez is egy angolul beszélő diák járt pici koromtól kezdve, köszönöm szépen jól elboldogulok az angollal, pedig csak napi 3 órát gügyögött velem...



szóval csak szerinted:) szerintem nem lehúzás...

2012. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha téged is hordtak volna mondjuk magyarórára, akkor nem írnál ilyeneket, hogy "pénzbelileg"...
2012. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A babaúszás a kis idegrendszerének is jót tesz. Nem lehúzás.
2012. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!