Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi féltékenység normális?...

Családi féltékenység normális? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok,és szűz,


Az öcsém 17,és van egy barátnője,akivel már többször együtt voltak,és elég féltékeny vagyok,hogy nekem még nem jött össze.

Olyan idegesítő érzés. Meg ,hogy folyton cikiz a tesóm,h milyen gáz vagyok. Hogy vághatnék vissza neki?



2012. aug. 22. 13:41
 1/3 intrepid ***** válasza:
100%
Úgy, hogy becsajozol.
2012. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fú milyen testvér az ilyen?!hogy még be is szól...Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok (csak én lány vagyok és hugomnak már 2x is volt barátja,a végén mindkettővel szakítás lett a vége,de nekem ő sosem szólt be)(mondjuk lehet a hátam mögött lehet megjegyezte,de mind1)Inkább gondolj bele,hogy azért "becsajozni"hogy ne legyél egyedül,hogy mondhasd h. igen nekem is van barátnőm,...ezért nem éri meg.Mondd öcsédnek,hogy komoly lányt keresel komoly kapcsolatra és az ilyen lányokból kevés van,időbe telik amíg rátalálsz :) remélem valamennyit segítettem
2012. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és persze normális a féltékenység,de minden kapcsolatna van előnye és hátránya is (csak sok ember kívülről mindig csak a "boldog párt"látja...)
2012. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!