Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak akik nem akarnak...

Azoknak akik nem akarnak gyereket, nem nehéz olyan párt találni, aki szintén nem akar?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. Szimpatikus, vonzódom hozzá, ami nálam azért nem mindennapos. Ő akar gyereket, én nem. Ez olyan fárasztó... :( Más mit kezd az ilyen helyzettel?

Azt ne mondjátok, hogy majd én is akarok, mert nem.


2012. aug. 22. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
örökbefogadni se?
2012. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Olyan férfit keress,akinek már valakitől van sajátja,de nem ő neveli őket.Talán ő már nem várja majd el tőled a közös gyereket.Amúgy nagy esély van rá,hogy időről időre lecserélnek majd,míg végül elfogynak a jelentkezők.Akkor szerezz be egy kutyát,aki hű társad lesz életed hátralévő részére.
2012. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
vannak olyan pasik, akik nem akarnak gyereket, de ezek beképzelt önző s*ggfejek, akiknek többet ér a szabadságuk, a függetlenségük, minthogy ezt feladják. De ezek a férfiak házasodni se akarnak és 50éves korukba 20éves csajokat kergetnek, majd egyedül halnak meg.
2012. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Akkor ez a pasi felejtős. Ez azért elég lényeges dolog, nem olyan, hogy ő most szereti-e a rántott húst, vagy sem.

De egy egészséges férfi akar egy idő után gyereket, ha 40 évesen jön erre rá, akkor 40 évesen.

Még a meleg pasik is akarnak gyereket, hát még egy kapcsolatban élő hetero.

Pár év és erre rájössz, aztán vagy szülsz, vagy te leszel az utca macskásnénije.

2012. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Ti jobb emberek vagytok, mert van gyereketek?
2012. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

És te jobb vagy, amiért neked meg nincs?


(Amúgy nekem sincs - még...)

2012. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Én már kettőt felneveltem, biztosan nem akarok többet.
2012. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert már párt sem akarok találni.
2012. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

"És te jobb vagy, amiért neked meg nincs?"


Fú, ez aztán a beszólás.


Nem mondtam és nem is céloztam arra, hogy jobb lennék, mert nem hiszem úgy.

Viszont az előttem lévő válaszolók mind céloztak rá, hogy akinek nincs gyereke, az szerencsétlen.

2012. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam olyat aki szintén nem akar,szerencsére,29 évesen találkoztunk,5 éve,és nem változott egyikünk véleménye sem ebben a gyermek kérdésben.Nem tudom mit tennék,ha Ő szeretne,talán meggondolnám,mert nagyon szeretem Őt,és szerintem forditott esetben Ő is meggondolná,miattam.
2012. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!