Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnál egy fiatal...

Mit tanácsolnál egy fiatal felnőttnek a sikeres élethez?

Figyelt kérdés

most lettem 18 éves, és szívesen fogadnám a tanácsokat önállósodás, "agyi felnövés" terén, ugyanis elég gyerekes vagyok, nem volt még komoly párkapcsolatom, otthon élek stb

lány vagyok


2012. aug. 22. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

:) Hát Neked meg miért nem válaszol Senki?

Figyi,mit gondolsz a pozitív gondolkodásról?

2012. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el takarékoskodni, pláne ha már keresel is. Hidd el később hálás leszel önmagadnak.
2012. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj pl. szakmát és helyezkedj el.
2012. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Apukám három nagyon fontos dolgot tanácsolt nekem az életem során:

1. A tanulás nagyon fontos dolog. Ha nem születtél milliomosnak akkor az egyetlen út egy sikeres és tisztességes jövő felé csak a tanuláson át vezethet. Amit megtanulsz, azt nem veheti el tőled senki.

2. Alakítsd úgy az életedet, hogy soha senkitől ne függj anyagilag.

3. Olyan embert válassz magad mellé, akiről azt érzed, hogy mindenben a társad lehet.


25/n

2012. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!