Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igénytelen az a...

Szerintetek igénytelen az a nő aki ilyen?

Figyelt kérdés
Nem jár kozmetikushoz,szoláriumba,pedikűröshöz.Fodrászhoz évente 2-3szor.Nem sminkel,nem jár magassarkú cipőben,nem vesz fel olyan ruhát ami nem kényelmes.
2012. aug. 23. 11:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem igénytelen, ha ápolja magát.
2012. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne az?

Tiszta,nem?


Kozmetikushoz nem járok,én kiszedem a szemöldököm,bőröm tiszta anélkül is,itthon is tudom tisztitani,pénzkidoás lenne.

Pedikűrös? Ma már csak a műköröm az igényes? Ugyanmár.Én festem a körmeimet,szépek.De manikőröshöz nem mennék,nem kellene műköröm.

Fodrászhoz évente egyszer megyek,ritkittatni,mert hosszú és vastag a hajam.De festeni befestem magamnak,nem ülök fodrásznál 3 órát egy fél órás festésért.

Nyáron nem sminkelek,csak elkenődne,magassarkúm vansok,de leginkább csinos papucs,sportcipő,kényelmes.És kényelmetlen ruhában sem járok,ruhában is van szép és kényelmes (mackónadrágom nincs)

Szoli nem is egészséges,minek?


Mégis megnéznek a pasik,tetszem nekik,nem kell a szépséghez műnőnek lenni.

25/N

2012. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
94%
egyáltalán nem. kozmetikus nem kell szedheti magának szemöldökét és gyantáztathat is . a szolárium hülyeség, pedikürös sem kell ha alapból nem csúnyák a lábkörmei. én is fodrászhoz csak 2-3 szor járok mert nem kell. sminkelni sem szükséges ha nem szereti hogy van valami az arcán, magassarkúba se kell ha nem tud benne járni és ha nem vesz fel olyan ruhát? én se veszek fel 3 mérettel kisebb pólót azért hogy kiemelje a mellemet.
2012. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igénytelen az aki nem tisztálkodik, koszos, gyűrött ruhában jár, ápolatlan. Akinek szép bőre van nincs szüksége kozmetikusra. A szolárium inkább divat mint igényesség. A pedikűrt, manikűrt otthon is elvégezhető.
2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem igénytelen, ha ápolt ő maga és a ruházata is. Amúgy vannak olyanok is, akik így is sokkal szebbek, mint azok, akik naponta járnak valamilyen kezelésre:) Amiket felsoroltál, simán megoldhatók házi módszerekkel is, ha valakinek erre van igénye, szóval semmiképp sem határozzák meg az igénytelenséget.
2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól még igénytelen,Én szoliba járok,a hajamat magam csinálom,pedikűrősnél ha háromszor voltam életemben,kozmetikusnál szintén,és nem sminkelem magam,egyedül a szempillám festem ki néha,magassarkú cipőt csak kivételes alkalomra veszek fel.Az igénytelen,aki nem ad a tisztaságára ,ápolatlan zsíros a haja,csak mert nem sminkel még lehet szép ,és,igényes, csinos is anélkül,hogy magassarkúban járna.Most már vannak kényelmes sportos és egyben nőies ruhák is.34/N
2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyen vagyok. Teljesen stimmel minden, azzal az egy kivétellel, hogy pedikűrösnél egy hónapja voltam életemben először, de ez is csak egészségügyi okok miatt (elhalt köröm).

Nem értem, hogy mitől lenne ez igénytelenség. Nem fogok ezekre tízezreket elkölteni, mert nem ezektől lesz szebb egy nő.

2012. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az.Miért lenne?Azért mert valaki nem jár magas sarkúba vagy szoliba attól még nem igénytelen.Nekem inkább az az unszimpatikus nő aki állandóan magával van elfoglalva.Sokkal vonzóbbak a természetesebb emberközelibb nők mint az agyonszolizott,nagykőrmü,szétfestett,ribik.
2012. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az?

Én sem járok kozmetikushoz,és szoliba sem. Minek ? A szemöldököm én is kitudom szedni a szoli meg csak árt. Manikűröshöz járok, műkörmöm van. Fodrászhoz évente kb 2-szer,nem festett a hajam. Sminkelni csak ha megyek valahova. Utálom a magassarkút. És ettől nem vagyok igénytelen :)

2012. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Mert az az igényes aki hatalmas sarkú cipőben jár, de tiszta retek a cipő?

Mert az az igényes akinek a 40 fokos melegben az izzadtsággal együtt folyik a sminkje is?

Mert az az igényes, aki összerakatja magát szakemberekkel?

2012. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!