Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annnnnyira igénytelen a...

Annnnnyira igénytelen a családom, hogy hányingerem van tőlük! Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

Most épp a rájuk-hagyós időszak van, de pl ha a wc-t nem takarítanám ki, ott állna rajta a sz@r, hát ehhez kinek van gusztusa??

Kb 2 éve ez van, eddig megcsináltam, kitakarítottam mindent legalább heti 1x, de már belefáradtam, így rájuk hagyom azt, ahol ők szoktak lenni. A lenti kád, ahol ők fürdenek, áll rajta a mocsok, a wc-n a sz@rdarabkák, ha én nem takarítanám le.. Ezt csak azért teszem, mert nagyon ciki lenne, ha a barátom meglátná, ha véletlen ott menne el wc-re...

Az emeleti rész az enyém, itt csillog minden, szerencsére ők ide nem jönnek fel.

Lent jelenleg 3 hete nem volt porszívózva, áll a szőnyegen a por, kosz és a rengeteg macskaszőr. A fürdőkád tiszta szappanmaradványos, tele van hajszálakkal, ki sem öblítik maguk után. A vízkőről ne is beszéljünk...

Fogat mosni a húgom suli vége óta nem mosott, egyszerűen szégyen ez a család...


Szóval elegem van, lemegyek, és a hányinger kerülget. A kajából már nem is eszek, mert kb mindig találok benne állatszőrt...


Mi lenne a megoldás? Takarítsak addig mindenhol én, amíg itthon lakok, mert ennyire igénytelenek? Az én pofámról ég a bőr, amikor átjön valaki, aki apa haverja és én nem is ismerem...


2012. aug. 9. 11:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha valamit esetleg többször írtam le, csak már baromira elegem van...
2012. aug. 9. 11:40
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Szóltál már nekik? ha nem ,tedd meg hátha elszégyenlik magukat,ha nem szerintem ne takarits utánuk,akkor éljenek ugy.
2012. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

te is és húgod is otthon vagytok akkor szépen jelentsd be neki, hogy holnap nagytakarítást csináltok és neki is segíteni kell, ha ketten bele kezdetek

hátha anyud is besegít

2012. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

óóó milliószor szóltam már nekik.

Most épp nem takarítok rájuk 3 hete, őket nem is zavarja a sok kosz, meg amiket felsoroltam.

2012. aug. 9. 11:44
 5/16 A kérdező kommentje:
Ne röhögtess, ez tuti nem jönne be. Húgom sem takarít, nem tudom, honnan vetted. Egész nap a gép előtt ül, egy antiszociális kamaszodó idegroncs.
2012. aug. 9. 11:44
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez változni nem fog az tuti. Az igénytelen ember az is marad, ha már eddig az volt. Légy büszke magadra, hogy te elütsz a családtól. Nem tudom hány éves vagy, de, ha eljön az idő, ne habozz költözni tiszta környezetbe! Kitartást!
2012. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De én nem akarok ilyen környezetben élni..

És sajnos úgyis ki fogok takarítani lent is, mert én vagyok rosszul ettől az egésztől.. Ráadásul sok idő, mire kitakarítok, suliidőben sokszor tanulás helyett csináltam.

2012. aug. 9. 11:50
 8/16 A kérdező kommentje:

Félreérthető, szóval nem azért csináltam tanlás helyett, mert nem akarnék tanulni, hanem mert a takarítás elvette az időt a tanulástól.


Amúgy 16 éves vagyok.

2012. aug. 9. 11:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem takarítanak mert mindig megcsináltad helyettük. Nem túl szerencsés szitu. Amúgy maximális respect, hogy nem állsz be a sorba.. (Y) Sok 16 éves példát vehetne rólad.
2012. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Dehogy csináltam meg mindig helyettük. Nyilván 2 évesen is már kitakarítottam...


Akkor kezdtem el takarítani, amikor már térdig lehetett itt járni a koszban.

2012. aug. 9. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!