Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi ilyen trehány...

Minden pasi ilyen trehány vagy csak az én apám ilyen?

Figyelt kérdés
Csak az apámmal élek (anyu sajnos meghalt) és apám mindent otthagy: a morzsát az asztalon, a koszos edényt is az asztalon, akárhányszor sepregetek össze mindig összejárkálja, sokszor káromkodik meg engem is lekiabál. Pl nem tudok semmit,nem vagyok jó semmire stb. Nem csodálom ha anyu nem bírta ezt már néha én sem bírom és rászólok, hogy ne hagyja ott. Mindig elmosogatok, felsepregetek de olyan mintha semmit sem csináltam volna. Meg sokszor büfög is. 20/L
2012. aug. 24. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kivétel nélkül minden férfi ilyen, hiszen az emberek teljesen egyformák. Mindenki szőke és kék szemű, pontosan 182 cm magas és ugyanazt a nyelvet beszéli.
2012. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
általában minden pasi ilyen.kérd meg hogy figyeljen oda a rendre..talán megteszi,talán nem .idősebb korba már nem lehet nevelni:)
2012. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csak magam után takarítanék. Szerintem megszokta anyukád mellett, és melletted is, hogy elpakoltok, takarítotok, sepregettek, mosogattok utána. Na de egy felnőtt férfi nem hajlandó beletenni a mosatlant a mosogatóba? Az még érthető, ha nem mosogat, de az, hogy nem pakol el maga után és minden tiszta kosz..
2012. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban vagyok, és bár az én apám is ilyen, el kell ismernem, nem minden pasi egyforma. Van olyan kollegám, hogy az asztalán nagyobb rend van, mint az enyémen.

Az, hogy te teszel/tartasz rendet addig lesz így, míg vele laksz. Próbáltam alakítani apámat, olyan apróságokat "követelve" tőle, hogy a konyhapultról kávéfoltot törölje már fel a mosogató mellett lógó ronggyal, vagy amikor a macseknek tápot ad, azt próbálja már a tálba önteni, ne fele bele-fele mellé, mert az az állat finnyás, a földről nem eszi meg...

Nem sikerül rávennem az alapvető tisztaság megtartására, a takarításról hallani sem akar, az nem férfinak való, így maradt a beletörődés, most már dohogás nélkül takarítok utána. Kitartás!

2012. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem mosogatok el magam után, mert van aki megcsinálja helyettem.

A megoldás számodra az lenne, ha nem végeznéd el a szokásos dolgokat. Így előbb-utóbb kénytelen lenne megtenni ő.

Menj el pár hétre valakidhez.

2012. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi ilyen,csak akkor,ha hagyod és még csicskázol is neki.Amúgy az én apám is ilyen trehány,de én erre mindig azt mondom,hogy a kutya nem tudja megtanulni,hogy nem a wc mellé kell sz@rni.Amikor ráteszi a gusztustalan szennyesét az én dolgaimra,akkor botrányt csinálok.De szerencsétlen még így sem érti meg.Szerintem itt már valami defekt van.
2012. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga kisebb-nagyobb hülyesége. Nekem is, anyámnak is, és az agyamra tud menni, ha látom mit csinál. Inkább nem sorolom, de gusztustalan. Ráadásul hiába mondom neki, meg sem hallgat, csak megsértődik és elrohan. Hiába az érvek, stb. Idős korban már valóban nehezen változtatják a szokásaikat, ezt tudomásul kell venni. Lehet más oka is annak hogy így viselkedik, de nem szeretnék pszichológust játszani.
2012. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!