Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ismerősődnek...

Ha egy lány ismerősődnek tetszik régóta már egy fiú elvennéd e előle?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Csak azért akarod elvenni tőle,hogy szenvedjen?Szép kis barátnő vagy te is.
2012. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tárgy, hogy elvedd. Ha ő is akarja, és téged, akkor nem veszed el, hanem közös döntés. Mondjuk akárhogy is van, retek dolog barátnő elől "elhalászni" a kiszemeltet, ha nem barátnő, akkor meg tök mindegy.
2012. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira oda lennel erte, mar lephettel volna fele. Ha ezt nem birtad megtenni, ne csodalkozz, hogy elhalasszak eloled.
2012. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

14:02

tudhatja mit érzek

és szerintem neki kéne lépni nem a nőnek

2012. aug. 26. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Tehát van egy fiú, aki mindkettőtöknek tetszik?

Kérdés, hogy a fiúnak melyikőtök tetszik?:)

2012. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ez elég hülye megfogalmazás, hogy elvenni. Nem egy tányér levesről van szó. A fiúnak is van akarata, saját döntései. Engem nem zavarna, azaz jobban mondva nem hibáztatnák senkit, ha tetszene valaki, de neki nem én tetszenék, hanem a barátnőm. Ha kölcsönös a vonzalmuk, ki vagyok én, hogy beleszóljak? Lehet, hogy ő lesz élete szerelme a barátnőmnek, nehogy már akadálya legyek ennek. És ha nem tetszem a fiúnak, akkor semmit nem nyerek azzal, hogy ők nincsenek együtt.

Fordított esetben megbeszélném ezt a barátnőmmel, hogy őt ez zavarná vagy sem.

2012. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismerősről van szó, vagy barátnőről?

Ha csak ismerős, és nem vagyunk barátnők, akkor ha a fiúnak inkább én tetszenék, nem csinálnék ebből ügyet, ez van. Ha barátnő, akkor lekoptatnám a srácot, ha esetleg nálam próbálkozna, mert egy barátnőtől elvárható, hogy tekintettel legyen a másikra, és tudnám, hogy neki ez rosszul esne.

2012. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Így van, neki kéne lépni, de ha nem lép már olyan régóta, akkor nyilván nem tetszel neki. Azt meg ne várd, hogy a sült galamb a szádba repül, vagy lépsz, vagy befogod a szád, és továbbállsz, nem sírsz, hogy valaki gyorsabb volt nálad. Ennyi.
2012. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy egyik férfira sincs ráírva az, hogy foglalt. Kezdeményezni nem kezdeményeznék, de ha nekem is nagyon tetszik a fiú, nem utasítanám vissza. Úgy vagyok vele, hogy valszeg ha én nem jönnék össze vele, a srác akkor sem jönne össze az adott ismerőssel, ha nem tetszik neki... így legalább kettőnk közül vki boldog lesz, mert ha nem fogadnám el, akkor mind a kettőnk szenvedne. De fordított esetben is, én nem hisztiznék, ha a barátnőm jönne össze a sráccal, legalább ő örüljön, ha én úgysem jövök be a srácnak.
2012. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A srác döntése, hogy melyikőtök tetszik neki. De ha jó kapcsolatot szeretnél a barátnőddel (ami gyakran többet ér, mint bármilyen pasi), akkor ne próbálkozz.
2012. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!