Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy segítségre van szükségem!...

Nagy segítségre van szükségem! Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok. A szüleimnek most vallottam be, tudtam, hogy nem lesz kitörő öröm, de arra nem gondoltam, hogy azt fogják mondani, hogy csak az örökbeadás lehetséges. Az apukára nem lehet számítani egyáltalán. Én pedig vállalni szeretném a felelősséget a kisbabámért. Kérem segítsetek, mi a megoldás, ha a szüleim egyáltalán nem fognak segíteni, hova fordulhatok?
2012. aug. 26. 15:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a szüleiddel laksz. Tudom, ez most durván fog hangzani, de valóban nem túl fair a nyakukra szülni egy gyereket és elvárni, hogy eltartsák.


Amit tehetsz:

1. örökbefogadás

2. anyaotthon

Menj el a védőnőhöz, kérdez meg egyéb lehetőségeket.

2012. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Van önallo kereseted,hogy eltarsd a babat? A fef

lelössegvallalas nem a megszüles,hanem a felnevelese! Ne a szüleid terhere szülj!

2012. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

hány éves vagy?

Amúgy, ha apukára nem lehet számítani, mi a fenéért tartod meg??? Így nem lehet felelősen gyereket vállalni :(

2012. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Légyszíves írd meg hogy hány éves vagy, mert nem mindegy hogy 14 vagy 30.

Rendelkezétl eddig önálló keresettel?

Van munkahelyed ahová szívesen várnak majd vissza?

Miért nem lehet apukára számítani? Ha csak 2000ft-ot ad havonta, az is segítség.

2012. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Apukája lesz a gyereknek?

Tudja hogy babát vársz?

Mivel már benne vagy az időben már nem sok mindent tehetsz.

2012. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%

Friss volt ahír a számukra.

Ki ne akadt volna ki? Ez természetes.

Ne aggódj, majd lehiggadnak, lesz még idő bőven átgondolni, megbeszélni!

Semmi hülyeséget ne csinálj, bizonyítsd be, hogy meg akarod tartani, és képes vagy rá!

Rá fognak jönni, ha komolyan gondolkodsz, felelősséget vállalsz a babáért, csak nem lesz szívük odaajándékozni a saját unokájukat!

2012. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok és van egy munkám ami nem sokat fizet, de ha megszületett a kicsi akkor kapnék gyest és az egyszeri 64000 ft-ot aminek nem tudom mi a neve. Sajnos a munkámban nem várnának vissza. Az apuka tudja, de neki nincs szüksége gyerekre.
2012. aug. 26. 16:17
 9/28 anonim ***** válasza:
és milyen terved van, hogy tartod el 25 ezer ft-ból? mert a gyes ennyi. ja, meg a csp 11 ezer körül.
2012. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Nekem biztos nem lenne pofám megszülni a gyereket azért, hogy aztán a szüleimnek kelljen rajtam kívül még őt is eltartaniuk. Tudom, hogy ez csúnyán hangzik, de akkor is. Örülj, hogy téged felneveltek, ne várd el, hogy még az unokájukat is nekik kelljen. Ha annyira meg akarod tartani, akkor költözz el tényleg egy anyaotthonba, és élj a gyesből. Nagy élet lesz, majd meglátod.
2012. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!