Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Egy barátom van, akit már nagyon régóta ismerek és teljesen megbízom benne, de bevallotta, hogy meleg. Nagyon ledöbbentett, mert egyáltalán nem viselkedik úgy mint egy meleg. Én továbbra is szeretnék a barátja lenni(én NEM vagyok meleg), de nem tudom, hogy ez után, hogyan viselkedjek vele. Ti mit tennétek?
2012. aug. 20. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanúgy viselkedj vele, mint eddig. Amíg nem közeledik feléd, addig mi a probléma? Plusz ha közeledik is, akkor megmondod, hogy te nem olyan szemmel tekintesz rá.
2012. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, ahogy eddig. Téged nem fog érinteni, csak míg te a csajozásról mesélsz neki, ő a pasizásról fog.
2012. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

miért, hogy kéne viselkedjen egy meleg?


nem is értem a kérdésed, ha a barátod, mit változtat a barátságotokon, hogy nem a nagymellű szőkékre, hanem az izmos barnákra bukik? o.O

2012. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nálam is előfordult hasonló, csak annyi különbséggel hogy egy barátnőm vallotta be, én is lány vagyok. Nem változott semmi, ugyanúgy viselkedtem vele, pár évre rá megköszönte, mondta hogy nagyon sokat jelentett neki hogy nem változott semmit a szememben. Az embert szeretem nem a nemi identitását.
2012. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Maradna a barátság, vagyis minden a régiben, de a továbbiakban a helyedben soha nem beszélnék neki a szexualitásról. Így talán ő sem hozza elő soha a saját másságát.
2012. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Minden marad a régiben,és nézd a jó oldalát,nem fogjátok lecsapni egymás kezéről a barátnőket!

És egyébként szerinted hogy viselkedik egy meleg?

2012. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A "nem úgy viselkedik mint egy meleg" ezzel a mondattal arra utaltam, hogy amikor a csajokról beszéltünk, akkor egyáltalán nem volt zavarban, vagyis ő is elmondta ki tetszik neki meg ilyesmi..... És ezért írta ezt.
2012. aug. 20. 13:47
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok! Valamelyik szélsőliberális töröltette a válaszomat. Komolyan ilyen világban élünk hogy van olyan ember aki normálisnak tartja a homoszexualitást? Ez egy betegség akárki akármit mond.
2012. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

Jellemző. Az én válaszomat is törölték. Mert ebben az elkorcsosult világban az a divat, ha valaki b.zi.

Csak körül kellene nézni a neten. Mindenhol a 20-30 éves melegek a kisfiúkat keresik. Miért? Hogy megrontsák és ugyanolyan beteg elméjűek legyenek mint a vén b.zi társaik! Nyissátok ki a szemeteket! Vagy ti is mind beteg b.zik vagytok?!

2012. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ő meleg, még ugyanúgy lehet a barátod. Van jó oldala is, nem fogja elvenni a csajod, amire már az egyik válaszadó célzott is.

Akik a legjobban ellenzik a "másságot", azok pont azok az emberek, akiknek a legjobban megfordult a fejében, hogy milyen lehet egy azonos neművel együtt lenni. Csak aztán megmagyarázták maguknak, hogy ez bűnös dolog, nem szabad...stb. Ezért tiltakoznak ennyire.

2012. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!