Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom reggel 6 órakor el indult dolgozni mivel 7kor kezdődik a munka ideje. Azóta nem tudok róla semmit. Kérlek benneteket segítsetek hova tudok fordulni. Hívtam a mentőket és a rendőröket de nem nagyon tudtak segíteni. Mi tévő legyek.


Kíméljenek az olyan emberek akik csak gonosz megjegyzéseket tesznek.



2012. aug. 26. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kezdetben hívd fel a munkahelyét, hogy egyáltalán beért-e, valamint mikor jött el onnan. Utána hívd fel a barátait, rokonait. Ha semmi, akkor pedig a környező kórházakat (ne a mentőket...). Ha így sincs semmi, tegyél rendőrségi bejelentést 48 óra elteltével.
2012. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hazajött a párod?
2012. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos már mindent meg tettem de semmi sajnos.
2012. aug. 26. 19:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem jött még haza. Minden mozdulat, kulcshang minden neszre azt hiszem hogy ő az de sajnos nem.
2012. aug. 26. 19:30
 5/12 A kérdező kommentje:
Most már 36 órája hogy nem tudok semmit róla. Akkor esetleg holnap be tudok menni reggel az már ér valamit?
2012. aug. 26. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Szülei tudnak rola valamit? Legjobb baratja? Lakohelyhez legközelebbi korhazban??
2012. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha holnap be megyek a rendőrségre mondjuk 7

reggel 7-8 körül akkor az már jó? Esetleg már tudnak valamit tenni?

2012. aug. 26. 19:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Tegnap el ment reggel 6 órakor hogy be érjen 7 re a munka helyére mivel ez egy olyan munka amivel tud csusztatni (kertész)a munkája) és ezért kep egy szabit. De azóta nem tudok róla semmit. Nem nagyon ismerem a haverjait. Nincs testvére. Szüleit hívtam de ők sem tudnak semmit. Ki van kapcsolva a teloja. Még nem csinált iylet hogy nem jött haza. Jó volt amikor nem jött haza és éjszakázót iszogatott de reggel akkor is haza jött. Ilyet még nem csinált soha. Hívtam a mentőket sehol nincs, ágy nyilvántartót is , Rendőrséget de nem tudtak segíteni sajnos mondjuk bunkók voltak arrogánsak. Fönőkét nem nagyon ismerem csak hallomásból igazából most került ehez a fönökhőz kb. olyan 1 hónapja. Mást nem tudok. Vasárnap meg nem dolgoznak. Tegnap azért nem hívtam fel mert még nem gondoltam hogy ez lesz.
2012. aug. 26. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:

és a munkatársai mit mondtak? beérkezett? akár személyesen is bemehetsz a munkahelyére korán reggel. Mikor kellene mennie legközelebb? Ha ott se tudnak neked mit mondani, akkor bejelented.


Esetleg átnézheted az otthoni cuccait, nincs-e valami különös, szokatlan köztük, vagy nem vitt-e magával olyat, ami fura?

2012. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mit tudtál meg ma?
2012. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!