Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti akkor költöztetek össze a...

Ti akkor költöztetek össze a párotokkal, mikor már mindketten dolgoztatok? Vagy hogy volt nálatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 12:35
1 2
 1/11 tjhoooker válasza:
100%
Igen mind a ketten dolgoztunk s volt egy jövő képünk+félre rakott tartalékunk az mellett,hogy mindent megterveztünk előre egy közös élet elkezdéséhez!Ami hét éve történt s azóta is nagyon jól működik!
2012. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Én épp munkanélküli voltam, bár amikor összejöttünk, akkor is, mert minimális idő telt el az összeköltözésig. Rá pár hónapra találtam munkát.
2012. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Nálatok mi a helyzet?
2012. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mi 3,5 éve vagyunk együtt, de még nem lakunk együtt, mert én még tanulok, utolsó évemet kezdem szeptemberben. Megbeszéltük, hogy ha befejezem a sulit, és elkezdek dolgozni, akkor összeköltözünk. Csak volt már, hogy megkaptam, hogy fura, hogy ennyi ideje együtt vagyunk és még nem lakunk együtt. De hát mégis miből tartanám fent magam, azt nem várhatom el a barátomtól, hogy ő tartson el, míg én tanulok. Ő is albérletben lakik. Amúgy ha tudunk együtt vagyunk, nyáron is együtt voltunk 1,5 hónapig folyamatosan.
2012. aug. 27. 12:49
 5/11 Penszy ***** válasza:
100%
igen ,mi akkor.már 3 éve együtt élünk albérletben.22 l 26 f
2012. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi már az egyetem alatt összeköltöztünk, mellette persze mindketten dolgoztunk, így fent tudtuk tartani magunkat.

Azaz nem, most ugrik be, mert ő akkor még nem dolgozott, mikor hozzám költözött, csak én, de rá pár hétre már talált munkát ő is.

2012. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3.5 évig távkapcsolatban éltünk heti 1 találkozókkal.


Ahogy befejeztem a sulit összeköltöztünk, bár még nekem nem volt munkám az összeköltözéskor, viszont az ő fizetés pont fedezte az összes kiadásunkat. Neki volt megtakarítása kb. 1.5 M Ft, nekem pedig az elején a költözéskor sok mindenben segített a nagymamám. Pl. előre bekészített élelmiszercsomaggal, tészták, cukor, liszt, zsemlemorzsa, konzervek, fűszerek, olaj, stb. Kaptunk tőle alapvető dolgokat, törölközőket, ágyneműt, fazekat, tányérokat, poharakat, evőeszközöket, wc papírt, habfürdőt, fogkrémet, mosóport stb.


1.5 hónap alatt sikerült munkát találnom. :) A megtakarításhoz nem kellett nyúlni, minden rendben ment szerencsére.

2012. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előző barátommal kb egy év után költöztünk össze. Ő akkor kezdett dolgozni, én még tanultam. Egyetem mellett is albérleteztem, és hol nála aludtunk, hol nálam, ennek semmi értelme nem volt, még olcsóbb is volt egy szobát fizetni.

Vele nemrég szakítottunk, 5 év együttélés után...


A mostani barátom izgalmasabb: a szakítás annyira hirtelen jött, hogy nem volt még lakásom, ezért ő felajánlotta, hogy amíg szerzek egyet, addig megalhatok nála. Aztán túl jól érezzük magunkat: kivettem ugyan egy szobát, de már gondolkozunk, hogy fel kéne mondani, mert egyetlen éjszakát sem töltöttem ott. Tehát praktikusan már azelőtt összeköltöztünk, hogy egyáltalán összejöttünk volna :)

2012. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én főállásban, a párom egyetem mellett dolgozott. 2 éve voltunk együtt amikor összeköltöztünk.
2012. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen akkor. Nem lett volna pofám egy percig sem eltartatnom magam, hogy ő legyen az egyedüli pénzkereső. De mi eleve úgy jöttünk össze, hogy én dolgoztam, ő nem. Mikor már ő is egy ideje dolgozott, összeköltöztünk albérletben.

23N

2012. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!