Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu bejelentkezve maradt a...

Anyu bejelentkezve maradt a gépen a facebookján és én körülnéztem. Tudom, nem szép dolog, blablabla. De olyant találtam, amit nem is gondoltam. Egy környékbeli pasival levelezget, és ahogy kivettem a levelekből nem szimpla barátság?

Figyelt kérdés
Amikor anyu kórházban volt, én tartottam benne az erőt, hogy ne aggódj minden jóra fordul közted és apu között, mert akkor is mindig veszekedtek. Erre már akkor is levelezgetett a pasassal. Meg aput azzal vádolja gyakran, hogy nem mondani olyan dolgokat, ha nem lenne mása. Erre ő lép félre elég valószínű. Mit tegyek? Elmondjam-e neki, hogy tudok erről. Vagy apunak szóljak róla. Azt viszont nem szeretném,hogy elváljanak,mert én abba belehalnék. Segítsetek, nem tudom mi tévő legyek. Nagyon össze vagyok zavarodva.
2012. aug. 27. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
jobb nem olvasni az ilyet....
2012. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
félelmetes és undorító
2012. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Anyukádtól esetleg megkérdezheted, mi a helyzet, de apukádnak ne szólj.

Viszont azt nem értem, miért akarod, ha ennyi veszekedés és megcsalás után is együttmaradjanak. Nagyon önző vagy.

2012. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem kellett volna, de most folyamatosan ez jár már a fejemben. Lassan 3 hónapja tudom, de nem tudok mit kezdeni a dologgal.

ötlet?

2012. aug. 27. 20:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem halsz bele.

Mondd el őszintén, mit tettél, és kérdezd meg anyukádat, mi ez. Leet, haragudni fog, de ha már így alakult, jó dolog tiszta vizet önteni a pohárba.

Ki tudja, talán nincs is semmi, csak leveleznek, és még rendbehozható a házasságuk apuddal.

2012. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a válással sem lenne jobb. Arra gondoltam, hogy el kéne menniük kettesben valamerre pár napra és akkor talán meg tudnának mindent beszélni.
2012. aug. 27. 20:18
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát bárcsak így lenne gyáva oroszlán. De a levelekben ami volt, abból nem erre tudok következtetni. Volt ott szó dugásról, meg mindenről. Meg hogy mikor tudnak találkozni,stb.
2012. aug. 27. 20:20
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ha anyukádnak elmondod, az a te dolgod, de apukádnak ne mondd el, ez az ő dolguk, nekik kell megbeszélniük, vagy nem elnézni felette, ez egy olyan dolog, amibe nincs beleszólásod, sajnálom, hogy ilyen titkot tudtál meg
2012. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Jobb, ha nem hoznak rendbe semmit, ha egyszer megtörtént, akkor többször is lehet, de basszus mi lesz hétvégén?
2012. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Én szólnék anyukámnak ,hogy mit olvastam és ,hogy van -e közöttük valami ha igen apukádat ne bolondítsa se a másik pasit.Talán ézheztér anyukád.
2012. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!