Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szimpla barátság vagy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla barátság vagy több esetleg? Mit csináljak? Elmondjam vagy ne? (Pls, help! )

Figyelt kérdés

Volt egy osztálytársam általánosban,akivel nagyon jól kijöttünk,sokat lógtunk együtt és rengeteget hülyültünk.Emiatt sokan féltékenyek voltak is rám,mert a srácba a fél város szerelmes és hát Ő ezt ki is használja elég rendesen...

Velem mindig őszinte volt,mindent elmondott,de ezt csak a suli utolsó félévében,előtte nem beszéltünk túl sokat.

Már többen mondták,hogy lehet,tetszem neki,de én ezt nem hittem el,mert már tök sok barátnője volt,nekem meg egyetlen egy barátom sem eddig.

Facebook-on szinte minden képemet lájkolta,bökdös folyton meg beírja kommentbe,hogy milyen szép vagyok meg hasonlók...De viszont ezeket úgy írja,hogy közben barátnője van(na jó,most szingli,de pár hete még nem volt az)

A osztkiránduláson elkezdtem "Meri vagy nem meri?"-zni az egyik fiú osztálytársunkkal és teljesen féltékeny lett,mindenkit kérdezgetett,hogy miről beszélek a fiúval,miket mondok neki meg ilyenek és folyton figyelt,de ha oda néztem,akkor Ő elfordult.

Járok teniszezni hetente 3-szor és feltettek a haladó csoportba és a srác is odajár.Azóta folyton mondja,hogy mehetnénk együtt teniszre(nem problem,hogy a város másik végén lakik...) és hogy Ő hazakísér(pedig a haverjai folyton hívják,hogy menjen velük a városba).Múltkor bementem a házunk-inkább a palotájukba,mert az nem nevezhető háznak- és mondta az anyukája,hogy sokkal jobban örülne annak,ha én lennék a fia barátnője és nem az olyan lányok,mint akikkel általában jár és én meg erre azt mondtam,hogy "Ennek én is örülnék." és ezt lehet,hogy meghallotta a srác,mert pont akkor jött ki a nappalijukba :$

A mostoha tesóm a srác legjobb barátja és múltkor ott aludt náluk.Én közben beszéltem a fiúval msn-en és kitaláltunk azt,hogy amikor az órának azonosak a számjegyei(pl. 23:23,20:20,hasonlók),akkor kívánunk...És este,22:22-kor írtam,hogy kívántam,erre Ő is azt írta.De utólag megtudtam(isten áldja érte a mostohatesómat :D),hogy azt írta be először,hogy "Kívántam,kívánlak",csak ezt törölte....Meg a mostoha tesómtól mindig kérdezi,hogy ki tetszik meg hogy van-e barátom és hogy milyen típusú pasi jönnek be...

3 napja volt egy pizsibuli az egyik közös barátunknál és Ő és pár haverja elmentek pizzázni,de én inkább maradtam,mert nagyon fáradt voltam.Amikor visszajöttek,én már régen az igazak álmát aludtam és a srác bemászott mellém az ágyba és egymás mellett aludtunk :)

Mikor felébredtünk,akkor éppen átöltem...A legjobb barátnőm állítja,hogy az agyam csinálja ezt,hogy közel érezzem magamhoz a srácot.Ez viszont tuti nem igaz...vagy mégis.

Rendezni akart egy medencés patit a házukba,de nekem pont azon a hétvégén nem volt jó(megvolt :/) és nem akartam neki ezt megmondani,inkább azt mondtam,hogy programom van.

Mikor kérdezte,hogy kivel,én nem mondtam neki semmit,erre megsértődött,hogy Ő mindent elmond nekem,én meg semmit...És utána az összes barátnőmet végig kérdezte,hogy mit csinálok a hétvégén.

Meg uabba a suliba vettek fel minket,csak más osztályba és egyesek szerint azért jött át az én osztályomba,mert én is ott vagyok.Mikor rákérdeztem,akkor csak azt mondta,hogy nem akarta,hogy egyedül legyek,meg a legjobb barátja is ott van.

Viszont...

Megkértem a mostoha tesómat,hogy kérdezzen rá a srácnál,hogy tetszem-e neki,de a srác csak annyit mondott,hogy "Egy menetre jó lenne.)

Ha tényleg tetszem neki,akkor miért mondd ilyet?!

Ez annyira kikészít...:@

Oké,hogy tapasztaltabb,de akkor is.

Tegnap sétáltattam a kutyámat a városban és ott volt a haverjaival...Én köszöntem,erre Ő,meg a többi haverja elkezdték üvöltözni,hogy "B@szná,b@sznám.".

Utána meg este még Ő volt megsértődve,hogy miért nem mentem oda hozzájuk -.-


Én többet érzek iránta,mint barátság,de mindennap találkozunk szinte és ez így olyan nehéz...


Mert félek,ha elmondom neki,hogy mit érzek,akkor csak röhög vagy hasonlók és kibeszél a barátaival.


Ha viszont én tetszem neki,akkor miért nem lép???


Mit tegyek?


Köszönöm!


14L


2011. júl. 16. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég jók az esélyeid. Az amit a mostohatesódnak mondott, nem igazán mérvadó, ha nincs vele túl jóban/szégyelli, hogy pont a mostohatestvére(Te) tetszik neki, akkor magamból kiindulva, pont valami ilyesmi mondattal intézheti el a dolgot. A másik eset a haverokkal rázósabb. Itt vagy a haverjai tényleg csak haverok és ilyen rettenetesen tirpákok, neki is rosszulesett, és azért hozta fel aztán, mert a férfiúi büszkeségén esett csorba. Vagy... amit a tesódnak mondott, legalább félig-meddig igaz, és valóban csak barát vagy. Szerintem mindenképpen beszélj vele, de ne rohand le, hogy te mit érzel, csak finoman kérdezz rá a dologra(azért ne túl finoman, mi férfiak szeretjük az egyenes beszédet!;)).

Az, hogy kiröhög, szerintem abszurd, ha azt teszi, soha nem is volt a barátod se. Nekem is van ellenkező nemű barátom, én is hasonló cipőben járok, csak ugye itt most én vagyok a szenvedő fél, és én egyszerűen NEM TUDOK haragudni rá!:)

2011. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[előző folyt.] Legfeljebb, a haveroknak, ha elmondja, de ha valóban barát, abból se lenne szabad, hogy kellemetlenséged származzon!

17/F, amit leírtam, azért felelősséget is vállalok!

2011. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha nem jövök be neki,akkor már barátok sem lehetünk...

Teljesen meg nem akarom elveszíteni,mert akkor tök ciki lenne később,mert rengeteg helyre együtt járunk(suli,tenisz,a szüleink is jóban vannak...)

2011. júl. 16. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
[megint az első válaszadó] Ez nem így van. Eleinte lehet, hogy hűvösebb lesz, de ha látszik, hogy megértetted, hogy itt csak barátság lehet, szerintem megmaradhat.(mi is mai napig barátok vagyunk, pedig én 5-6x próbálkoztam, de mindig csak kedvesen elküldött, én pedig utána jó darabig nem forszíroztam). Szóval szerintem beszélj vele, legalább tisztán fogsz látni a dologban(és nem mellesleg élettapasztalatnak sem utolsó!:))
2011. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki :$
2011. júl. 17. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!