Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak aludni?...

Miért nem hagynak aludni? Kinek milyen füldugó vált be?

Figyelt kérdés
A szüleim már reggel 5-kor talpon vannak, csörömpölnek a konyhában, beszélgetnek és engem rendszerint felkeltenek vele. Ma például 2-kor tudtam csak elaludni, ők meg a csörömpölésükkel felébresztettek 6-kor. Mindezt azért, mert 9-kor már alszanak és hajnalban nem tudnak mit kezdeni magukkal. Milyen füldugó vagy hasonló vált be nektek?
2012. aug. 28. 08:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld ki a füldugót, bár nekem a munkavédelmitől begyulladt a fülem a mindennapos használat miatt. Lehet kapni a patikában olyat, ami nem olyan szivacs szerű, sajnos nem tudom leírni miből van, de az biztos, hogy formáztam vele, aztán be a fülbe és felvette a hallójáratom formáját.
2012. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
87%

Ismerős helyzet, csak itt a szomszédok kiabálnak és már :D de nekem ez segített, majdnem minden hangot elnyel :)

[link]

2012. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Itt is hasonló a helyzet, ráadásul az ajtómat sem csukhatom be, mert macskám van(macskaajtóm még nincs).

Én is csak a füldugót tudom javasolni. Mondjuk én, ha nagyon rossza a helyzet, akkor be szoktam venni egy altatót, de reggel olyan ratyin kelek vele, hogy az hihetetlen, szóval azt erősen nem ajánlom. Régebben én egy vastag takarót terítettem az ajtóra, akkor egy kicsit jobb volt és anyámék kevesebbet is nyitogattak be, mert nem akartak azzal kínlódni, hogy felrakják, ha lecsúszik.

Ha szólnál nekik nem lennének halkabbak? Mert pl: nálunk is az volt a kifogás, hogy minek fekszem le olyan későn..

2012. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy?
2012. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Szundi füldugó a legjobb.
2012. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy nem vagy elég fáradt? Sokszor a legkisebb neszre is felébredek, de ha igazán álmos vagyok, tőlem akár házat is bonthatnak, alszom.
2012. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy írták, van ilyen alakfelvevő füldugó. Nem olcsó, de érdemes beruházni, ha mindennap használod.
2012. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


én ezt használom, alakfelvevő, és csak 250 ft gyógyszertárba, nekem nagyon bevált, tökéletesen hang szigetel.

2012. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt mondja már meg nekem valaki, hogy mi kifogásolható volt a válaszomban, ami miatt lepontoztak?:D
2012. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ne keress logikát a pontozásban, engem már rég nem érdekel :)
2012. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!